Galaxy Z Fold 5, One UI 6 beta sürümünü alıyor, Flip 5 hakkında bilgi yok

Ryan Whitwam / Android Otoritesi TL;DR Samsung, One UI 6 beta sürümünü Galaxy Z Fold 5’e sunuyor. Beta güncellemesi, F946BXXU1ZWJ2 ürün yazılımı sürümüyle birlikte gelir. Beta sürümünün Galaxy Z Flip 5’e ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok. Geçen hafta Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 için One UI 6’ya beta […]

Galaxy Z Fold 5, One UI 6 beta sürümünü alıyor, Flip 5 hakkında bilgi yok

Ryan Whitwam / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung, One UI 6 beta sürümünü Galaxy Z Fold 5’e sunuyor.
  • Beta güncellemesi, F946BXXU1ZWJ2 ürün yazılımı sürümüyle birlikte gelir.
  • Beta sürümünün Galaxy Z Flip 5’e ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok.

Geçen hafta Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 için One UI 6’ya beta erişimini Ekim ayına kadar erteleyeceğini duyurdu. Gecikme artık sona erdi, ancak yalnızca şirketin katlanabilir cihazlarından biri için.

Samsung, Android 14 kaplamasının beta sürümünü Fold 5’e sunmaya başlıyor. Bu, Fold 5’i Samsung’un kadrosunda en son beta program güncellemesine ve katlanabilir cihazlarının ilkine erişim izni verilen beşinci cihaz haline getiriyor.

Betaya katılmak istiyorsanız beta programına kaydolmanız gerekir. Bu, Samsung Members uygulamasına gidip sayfanın üst kısmındaki One UI beta programı başlığına tıklayarak yapılabilir. Kaydolduktan sonra Ayarlar’a gidip Yazılım güncellemesi’ne giderek ve İndir ve yükle’ye dokunarak beta güncellemesini kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme, donanım yazılımı sürümünün F946BXXU1ZWJ2 olduğunu söyleyecek ve 3 GB’nin biraz altında olacak. Bu güncelleme aynı zamanda boyutu açıklamaya yardımcı olabilecek Ekim ayı güvenlik düzeltme ekini de içeriyor. Güncelleme çok büyük olduğundan, indirmeye başlamadan önce Wi-Fi’de olduğunuzdan emin olmanız muhtemelen en iyisi olacaktır.

Galaxy Z Fold 5, One UI 6 beta sürümünü alırken Flip 5 partinin dışında kalmış gibi görünüyor. Ancak güncellemenin Flip 5’e gelmesinin çok uzun sürmeyeceğinden şüpheleniyoruz. Önümüzdeki haftalarda Fold 4 ve Flip 4’ün de aynı şeyi yapması da mümkün.

Galaxy Z Fold 5, One UI 6 beta sürümünü alıyor, Flip 5 hakkında bilgi yok

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow