Gerçek hayattaki Pixel 8 Pro görüntüsü, mat arka tarafın şık olduğunu gösteriyor

TL;DR Birisi Pixel 8 Pro ile biraz pratik yaptı Gerçek hayattaki fotoğraflar cihazın önünü ve arkasını gösteriyor. Özellikle arka tarafta mat cam kaplama bulunuyor. Google, Pixel 8 serisini 4 Ekim’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu noktada etkinliğe yaklaşık bir hafta kalmış olsa da birisi Pixel 8 Pro’yu ele geçirmeyi başardı ve cihazın gerçek hayattan bazı fotoğraflarını […]

Gerçek hayattaki Pixel 8 Pro görüntüsü, mat arka tarafın şık olduğunu gösteriyor

TL;DR

  • Birisi Pixel 8 Pro ile biraz pratik yaptı
  • Gerçek hayattaki fotoğraflar cihazın önünü ve arkasını gösteriyor.
  • Özellikle arka tarafta mat cam kaplama bulunuyor.

Google, Pixel 8 serisini 4 Ekim’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu noktada etkinliğe yaklaşık bir hafta kalmış olsa da birisi Pixel 8 Pro’yu ele geçirmeyi başardı ve cihazın gerçek hayattan bazı fotoğraflarını paylaştı. ahize.

En son Pixel 8 sızıntısı geliyor Facebook ve Pro’nun siyah versiyonunu gösteriyor gibi görünüyor. Pro’nun siyah, beyaz ve mavi renk gruplarına sahip olacağı telefonların üç renkte piyasaya sürüleceğine inanılıyor. Toplamda iki resim var ve bunlar cihazın önünü ve arkasını gösteriyor.

İlk görselde ince çerçeveli bir ekrana yakından bakıyoruz. Bu sefer ekran da düz. Ekrandaki yazıya göre sızıntıyı yapanın Vietnamlı olabileceği anlaşılıyor.

Google Pixel 8 Pro'nun Uygulamalı Görüntüsü Sızdırıldı (2)

İkinci fotoğraf telefonun arkasını gösteriyor. Önceki sızıntılardan beklendiği gibi, üç kameralı kurulum, kamera çubuğundaki hap şeklindeki uzun bir oyuğun arkasında yer alıyor. Ayrıca flaş ve yeni termometre sensörü de var. Ama belki de buradaki en dikkat çekici şey mat cam kaplamadır.

Google Pixel 8 Pro'nun Uygulamalı Görüntüsü Sızdırıldı (1)

Pixel 6 serisi ve Pixel 7 serisinin tamamı parlak cam arka yüzeylere sahipti. Ancak görünen o ki Google, en azından Pro modeli için farklı bir yöne gitmiş. Şu ana kadar gördüğümüz pazarlama materyallerine bakılırsa temel model hâlâ alıştığımız parlak yüzeye sahip olabilir.

Bu noktada önümüzdeki hafta piyasaya sürülmeden önce Pixel 8 hakkında neredeyse her şeyi biliyoruz. Temel modelin 699 dolardan, Pro’nun ise 899 dolardan satışa çıkmasını bekliyoruz.

Gerçek hayattaki Pixel 8 Pro görüntüsü, mat arka tarafın şık olduğunu gösteriyor

Teknory