Gerçekten Elden Lord’a benzemek istiyorsanız Elden Ring’in resmi sokak giyimi fiyatları 1.700 dolara kadar çıkıyor

En sevdiğiniz oyunun harika, resmi ürünleri için ne kadar ödemeye hazırsınız? En sevdiğiniz oyun ise Elden Yüzüğü ve cevabınız 1.400 £ (yaklaşık 1.700 $) idi, o zaman şanslısınız çünkü yeni modelin en pahalı ürünü bu kadar ARK/8x Elden Yüzüğü Toplamak maliyetler. ARK/8 lüks bir sokak giyim markasıdır ve en son koleksiyonunda çok sayıda ürün bulunmaktadır. […]

Gerçekten Elden Lord’a benzemek istiyorsanız Elden Ring’in resmi sokak giyimi fiyatları 1.700 dolara kadar çıkıyor

En sevdiğiniz oyunun harika, resmi ürünleri için ne kadar ödemeye hazırsınız? En sevdiğiniz oyun ise Elden Yüzüğü ve cevabınız 1.400 £ (yaklaşık 1.700 $) idi, o zaman şanslısınız çünkü yeni modelin en pahalı ürünü bu kadar ARK/8x Elden Yüzüğü Toplamak maliyetler.

ARK/8 lüks bir sokak giyim markasıdır ve en son koleksiyonunda çok sayıda ürün bulunmaktadır. Elden Yüzüğü-Gömlekler, kazaklar, kapüşonlular ve daha fazlasından ilham alan giyim parçaları. Hepsi yadsınamaz derecede havalı görünüyor; örneğin bombacı ceketi tamamen Aradaki Topraklar haritasıyla kaplanmışken, devasa, kabarık, suni kürk mantonun astarında aynı baskı ve sırtında kabartmalı bir yama var. Büyük Rünler.

Daha fazla gör

Öğelerin çoğu gerçekten çığlık atmıyor ‘Elden Yüzüğü‘ ya da tasarımlar oldukça incelikli. bir NME’yle röportajkreatif direktör Dimitri van Eetvelde, şirketin “yalnızca hardcore’a hitap etmek istemediğinden” bunun bilinçli bir karar olduğunu açıkladı. [gaming] hayranlar”.

“Ana akımdan daha fazlasının ‘Ah, o ceketi çok seviyorum’ diye düşünmesini gerçekten istiyoruz. Elden Yüzüğü Örneğin bir ceketi görsel açıdan çok sevebilirler ve bunun bir ceket olduğunu fark etmeden satın alabilirler. Elden Yüzüğü parça,” van Eetvelde NME’ye söyledi.

Ancak yukarıda da belirtildiği gibi bu öğelerin hiçbiri ucuza gelmiyor. Bahsi geçen suni kürk manto 1.400 £ (yaklaşık 1.697 $) ile grubun en pahalısı olurken, bombardıman ceketi 875 £ (yaklaşık 1.061 $) seviyesinde. En ucuz ürün bile – siyah tişört Elden Yüzüğü Arkasında patron kapısı yazılı – cüzdanlara pek uygun değil, fiyatı 100 £ (yaklaşık 121 $).

Öyle olsa bile, eğer gerçekten kendinizi donatmak istiyorsanız, bu öğelerin tümü şimdi satın alınabilir ve ön sipariş verilebilir. Sanırım sadece beklemeye devam edeceğim Erdtree’nin Gölgesi DLC ama.

Daha harika oyun önerileri için listemize göz atmayı unutmayın. en iyi bilgisayar oyunlarıaynı zamanda en iyi PS5 oyunları.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow