“Gerçekten Ne Olacağını Bilmek İçin Ölüyorum”

Özet Violet McGraw geri döneceğini doğruladı M3GAN 2.0Hikayeye dair heyecan ve merakı ifade etmek. Devam filmi, orijinal filmdeki gerçekçi oyuncak bebekten daha fazlasını kullanarak yapay zeka fikrini keşfedebilir. M3GAN 2.0 orijinalin temalarını sürdürecek ve yapay zeka ve teknolojiyi daha da derinlemesine inceleyecek. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN M3GAN 2.0 Orijinal filmden bilim […]

“Gerçekten Ne Olacağını Bilmek İçin Ölüyorum”

Özet

  • Violet McGraw geri döneceğini doğruladı M3GAN 2.0Hikayeye dair heyecan ve merakı ifade etmek.
  • Devam filmi, orijinal filmdeki gerçekçi oyuncak bebekten daha fazlasını kullanarak yapay zeka fikrini keşfedebilir.
  • M3GAN 2.0 orijinalin temalarını sürdürecek ve yapay zeka ve teknolojiyi daha da derinlemesine inceleyecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

M3GAN 2.0 Orijinal filmden bilim kurgu korku devam filmi için geri dönmenin heyecanını ortaya koyan genç bir yıldızın geri dönüşünü göreceğiz. Orijinal film, çocuklar için robotik bir arkadaş olarak tasarlanan androide odaklanıyordu. Ancak çok geçmeden Cady adındaki genç bir kızı korumaya yönelik programlamayı fazla ciddiye alır ve film boyunca bir dizi cinayetle sonuçlanır.

İle konuşmak TartışmaFilmiyıldızı Violet McGraw, Cady rolünü yeniden canlandıracağını doğruladı. M3GAN 2.0 serbest bırakılır.

Oyuncu geri dönmenin heyecanını dile getirdi ancak devam filminde hikayenin nereye gideceğini bilmediğini belirtti. Aşağıda McGraw’un söylediklerine göz atın:

Evet öyleyim [returning]! Bunu filme çekeceğim için çok heyecanlıyım… Kelimenin tam anlamıyla ne olacağını bilmek için ölüyorum. Gerçekten tüm oyuncuları ve ekibi sabırsızlıkla bekliyorum. Başka bir harika deneyim!


M3GAN 2.0 Hakkında Bildiğimiz Her Şey

M3gan rolünde Amie Donald ve M3gan'dan Cady rolünde Violet McGraw kitap okuyor

Bitişi M3GAN adı geçen bebeğin Gemma ve Cady tarafından yok edildiğini, görünüşe göre katil bebeğin saldırısına son verdiğini gördü. Bununla birlikte, filmin son anları, ev cihazlarından birini ele geçirmiş olarak, evlerinin bir yerinde hâlâ hayatta olabileceğini gösteriyor. Eğer durum böyleyse devam filmi, orijinalde yer alan gerçekçi oyuncak bebekten daha fazlasını kullanarak yapay zeka fikrini keşfedebilir.

McGraw’ın dönüşü, Allison Williams’tan Gemma’nın yanı sıra M3GAN’ın benzeri ve sesi olan Amie Donald ve Jenna Davis’in de aralarında bulunduğu diğer yıldızların da geri gelme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. Devam filmini Akela Cooper’ın yazacağı doğrulanırken, Gerard Johnstone’un da yönetmen olarak geri dönmesi için görüşmeler sürüyor. Devam filminin neyle ilgili olacağı hâlâ belirsiz olsa da Hollywood’da 2023 yılı boyunca yapay zeka söyleminde yaşanan patlama, bir sonraki filmin olaylarına ilham verebilir.

İlgili
Felaket Korku Filmi Serisinden Sonra M3GAN 2 Üzerinde Artık Çok Daha Fazla Baskı Var

M3GAN 2, yalnızca ilk filme kadar yaşamanın baskısını taşımakla kalmıyor, aynı zamanda oldukça hayal kırıklığı yaratan ve felaketle sonuçlanan bir korku filmi serisine de son vermenin baskısını taşıyor.

Yapımcı James Wan daha önce filmin yapay zekayla daha çok ilgili olacağını ve muhtemelen ilk filmde keşfedilen teknolojiye güvenme konusundaki fikirleri genişleteceğini söylemişti. Orijinalin temalarını geliştirmeye devam ederek, M3GAN 2.0 selefini bu kadar ilgi çekici kılan şeylerden ödün vermeden sohbete katkıda bulunabilir. Çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla ayrıntının gelmesiyle korku filmi muhtemelen ilki kadar heyecan verici olacak.

M3GAN 2.0 17 Ocak 2025’te sinemalarda gösterime girecek.

Kaynak: TartışmaFilmi/Twitter

Önemli Çıkış Tarihleri

  • M3GAN 2 <a href=film Geçici Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/10/m3gan-2-movie-temp-poster.jpg”/>

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow