Ghostrunner 2’nin Yeni Oyun Modu ve Kozmetik Paketlerini İçeren DLC Planları Ortaya Çıktı

Geliştirici One More Level ve yayıncı 505 Games, yaklaşan birinci şahıs parkur aksiyon oyunu Ghostrunner 2 için DLC perde planlarını önümüzdeki hafta piyasaya sürülmeden önce geri çekti. Daha önce duyurulduğu gibi, Ghostrunner 2’nin tüm Brutal Edition sahipleri, bugün duyurulan tüm DLC’leri içeren Season Pass’i alacak. Aksi takdirde Season Pass’in fiyatı 19,99$ olacaktır. Ne bekleneceğine gelince, […]

Ghostrunner 2’nin Yeni Oyun Modu ve Kozmetik Paketlerini İçeren DLC Planları Ortaya Çıktı

Geliştirici One More Level ve yayıncı 505 Games, yaklaşan birinci şahıs parkur aksiyon oyunu Ghostrunner 2 için DLC perde planlarını önümüzdeki hafta piyasaya sürülmeden önce geri çekti. Daha önce duyurulduğu gibi, Ghostrunner 2’nin tüm Brutal Edition sahipleri, bugün duyurulan tüm DLC’leri içeren Season Pass’i alacak. Aksi takdirde Season Pass’in fiyatı 19,99$ olacaktır.

Ne bekleneceğine gelince, One More Level dört kozmetik paketi ve Endless Moto Mode adlı oyunu oynamanın yeni bir yolunu ortaya çıkardı. Ghostrunner 2’de baş karakter Jack’in kullanabileceği bir motosiklet bulunduğunu bildiğimize göre, bu yeni modun bununla bir ilgisi olduğunu tahmin ediyoruz. Her kozmetik paketinde oyunculara üç kılıç görünümü, üç el görünümü ve bir motosiklet görünümü verilecek. İlki – Ice Pack – 7 Aralık’ta oyunda yayına girecek.

Aşağıdan Ghostrunner 2 Season Pass fragmanına kendiniz göz atın:

Şubat ayında Dragon Pack, ardından da gelecek yılın Haziran ayında Heat Pack yayına girecek. Sonsuz Moto Modu Eylül 2024’te çıkacak ve bunu Ekim ayında Yıldönümü Paketi takip edecek.

Ghostrunner 2’nin Brutal Edition’ını satın alarak tüm bu DLC’yi ve oyuna 48 saatlik erken erişimi elde edeceksiniz; bu, oyunun standart çıkış tarihi olan 26 Ekim’den önce 24 Ekim’den itibaren oyuna başlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Daha fazla bilgi için Ghostrunner 2 film müziği listesine göz atın (ve şarkının tamamını hemen dinleyin) ve ardından bu yılın başındaki oynanış fragmanını izleyin.


Gelecek hafta Ghostrunner 2’ye mi atlayacaksın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow