Gizli Savaşlar Çok Kötü Görünüyor

Yenilmezler: Gizli Savaşlar herhangi bir üretim aşamasına girmedi ancak sahte sızıntılar şimdiden internette yavaş yavaş yayılmaya başladı. Bu yaygın bir bilgi olsa da, özellikle ne zaman yayınlanacağını bildiğimiz için, arsız hayranları filmin bir parçası olabilecek ya da olmayabilecek ikna edici fotoğraflar yaratmasını engellemedi. hakkındaki en büyük spekülasyonlardan biri. Gizli Savaşlar‘ hikayesi, Tony Stark’ın dönüşüdür, bu […]

Gizli Savaşlar Çok Kötü Görünüyor

Yenilmezler: Gizli Savaşlar herhangi bir üretim aşamasına girmedi ancak sahte sızıntılar şimdiden internette yavaş yavaş yayılmaya başladı. Bu yaygın bir bilgi olsa da, özellikle ne zaman yayınlanacağını bildiğimiz için, arsız hayranları filmin bir parçası olabilecek ya da olmayabilecek ikna edici fotoğraflar yaratmasını engellemedi.

hakkındaki en büyük spekülasyonlardan biri. Gizli Savaşlar‘ hikayesi, Tony Stark’ın dönüşüdür, bu karakter bir kez daha Robert Downey Jr. Tony’nin MCU’daki “dönüşünün” görüntüleri, film için “spekülatif olay örgüsü noktaları” olabilecek diğerlerinin yanı sıra etrafa yayılan bir avuç fotoğraftan biri.

Demir Adam’ın potansiyel geri dönüşüne neden bu kadar çok vurgu yapıldığını merak ediyorsanız, bunun nedeni, dinlenmeyi asla bırakmayan süregelen bir söylenti olmasıydı. İlki sırasında geri döndü Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange, Tom Cruise’un merhum Avenger’ın bir varyantını oynayacağı söylendi. Ve Downey Jr.’ın dönüşü için Marvel Studios ile görüştüğü spekülasyonlarına göre söylentiler bir kez daha alevlendi.

Hakkındaki tüm sahte sızıntılardan Gizli Savaşlar En komik olanı, DCU’nun MCU ile geçiş yapması için kapıları açacağı gerçeği olmalı. Tamamen adil olmak gerekirse, Deadpool’un Green Lantern’i sırasında “öldürebildiğini” düşünürsek, bunu yapmak imkansız değil. Deadpool 2. Yani iki süper kahraman milyardere sahip olmak o kadar da kötü bir fikir değil.

Bütün ciddiliği ile, Yenilmezler: Gizli Savaşlar henüz yazılmadı. Aslında çıkış tarihi, Marvel Studios içindeki üretim sorunları nedeniyle 2026’ya ertelendi. Bu yüzden, Demir Adam’ın geri dönmesi veya bir Kang ordusunun İntikamcılar’la yüzleşmesini görmek heyecan verici bir fikir olsa da, bunların hepsi sadece spekülasyon. Zamanda yolculuk yapılmadıysa ve bunlar film için gerçek fotoğraflarsa.

Teknory