Gizli Savaşların Yeni Sam Raimi Sorunu Bir Gerçeklik Kontrolü Alır

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Disney Plus, Netflix’i kendi oyununda geride bırakmaya karar verdiğinden beri dünyadaki tüm öfkeyi kuruyor. Ancak sadece bazıları platformda ancak birkaç ay geçirmiş olan sevilen şovları silmek ve yaratılmaları için harcanan sıkı çalışmayı aşağılamak yeterli değildi. Flama, az önce beğenilenleri sildi hayret fandomu önceden bilgilendirmeden seri, hayranların ardından gelen açık deliğe kendi […]

Gizli Savaşların Yeni Sam Raimi Sorunu Bir Gerçeklik Kontrolü Alır

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Disney Plus, Netflix’i kendi oyununda geride bırakmaya karar verdiğinden beri dünyadaki tüm öfkeyi kuruyor. Ancak sadece bazıları platformda ancak birkaç ay geçirmiş olan sevilen şovları silmek ve yaratılmaları için harcanan sıkı çalışmayı aşağılamak yeterli değildi. Flama, az önce beğenilenleri sildi hayret fandomu önceden bilgilendirmeden seri, hayranların ardından gelen açık deliğe kendi başlarına tökezlemelerine neden oluyor.

Bu arada, hakkında yeni bir söylenti Yenilmezler: Gizli Savaşlar başka bir hoşnutsuzluk dalgası başlattı ve kendisini sert, soğuk gerçeklerle karşı karşıya buldu. Ve başka bir söylenti başka bir Altıncı Aşama projesini ortadan kaldırmakla tehdit ederken Disney Plus eşekarısı yuvasını karıştırdığı için, yeni bir MCU teorisi, Doctor Strange’in Thanos’a karşı mücadelede zaten şüpheli olan eylemlerine ‘düpedüz aptal’ ekler.

Dışarıdaki tüm kötü yayıncıların aksine, sizden hiçbir sır saklamamayı planlıyoruz. Öyleyse, buyurun:

Disney Plus ve Hulu, sevilen bir Marvel serisini gecenin köründe önceden herhangi bir duyuru yapmadan tasfiye ediyor

Marvel'in Kaçakları Hulu
Marvel Television aracılığıyla görüntü

Platformlarından 50 diziyi öldürmek yetmediğinden, yayıncılar dizinin üç sezonunu da kaldırarak daha fazla kalp kırmaya karar verdi. Marvel’in Kaçakları. Serinin ve cesur kahramanlarının MCU kanonu ilan edilmesini umanlar, bir hayal kırıklığı daha yaşıyor.

Ancak ihaneti daha da acı veren şey, yankılanan bir eleştirel olan başka bir Marvel şovunun olması gerçeğidir. Ve ticari başarısızlık, hala Disney Plus’ta yaşıyor. Alaycı varlığı, yalnızca yaralanmaya hakaret ekledi ve flamadaki başka bir benzersiz Marvel teklifinin katılabileceğine dair endişelere yer açtı. kaçaklar.

Yeni bir Marvel teorisi, Doctor Strange’i ‘Idiotic Supreme’ gibi gösteriyor

doktor-garip-2
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Doctor Strange’in Iron Man’e kendini feda etmedikçe Thanos’u yenemeyeceğini dolaylı olarak vurgulaması hakkında milyonlarca tartışma oldu. Bazı teoriler onun Tony’yi kıskandığını söylerken, diğerleri mantıklı bir şekilde Avengers’ın kazandığını gördüğü diğer geleceklerin muhtemelen onun ölümünü de içerdiğini öne sürdü. Yani bencilce onların kazanacağını ve ölmeyeceği yeri seçti. Ancak yeni bir teoriye inanılacaksa, Doctor Strange kimseyi dolandırmak için gerekli beyin hücrelerine gerçekten sahip değil, çünkü herhangi bir olayda yok olmaktan kolayca kaçınabilirdi. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı.

Teori, astral formunda olsaydı, tozlanmaktan kurtulabileceğini öne sürüyor. Neyse ki, Doktor Strange taraftarları, teori tomurcuklanmadan başarılı bir şekilde kırıldığı için kızgın karşılıklar düşünmek zorunda değiller.

Yenilmezler: Gizli Savaşlar’ taze Sam Raimi MCU tartışması, çok önemli bir gerçeği görmezden geldiği için çağrıda bulundu

Sam Raimi - Getty
Fotoğraf: L. Cohen/WireImage

Bu noktada, Gizli Savaşlar neredeyse üç yıl var, ancak söylentiler şimdiden dolaşıyor Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange yönetmen Sam Raimi’nin filmi yönetmesi düşünülüyor. Olasılığın yalnızca fısıltıları, eski tartışmalara yol açtı. Örümcek Adam 3 yönetmen ortalığı karıştırıyor Doktor Garip sadece yapılanı ve tozunu alan sorunlu bir senaryo ile devam filmi WandaVision ark.

Ama süre Anne Raimi’yi suçlamak, onu sözde suçundan büyük ölçüde temize çıkaran bir gerçeği göz ardı etmek olacaktır.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory