Google bize Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu erken gösteriyor

TL;DR Google pes ediyor ve Pixel 8 ile Pixel 8 Pro’yu güzel ve erken incelememize izin veriyor. Vanilya modeli bu yıl Pro modele göre çok daha küçük görünüyor. Bu teaser’da yeni renk gruplarından bazılarını da görebiliriz. Her yıl, akla gelebilecek her türlü spoilerla donatılmış yıllık Made by Google etkinliğine katılıyoruz. Rick Osterloh, şirketin o gün […]

Google bize Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu erken gösteriyor

TL;DR

  • Google pes ediyor ve Pixel 8 ile Pixel 8 Pro’yu güzel ve erken incelememize izin veriyor.
  • Vanilya modeli bu yıl Pro modele göre çok daha küçük görünüyor.
  • Bu teaser’da yeni renk gruplarından bazılarını da görebiliriz.

Her yıl, akla gelebilecek her türlü spoilerla donatılmış yıllık Made by Google etkinliğine katılıyoruz. Rick Osterloh, şirketin o gün piyasaya sürdüğü cihazları gösterdiğinde, onları zaten akla gelebilecek her açıdan görmüştük. Görünüşe göre Pixel 8 serisinin 2023 lansmanı da farklı olmayacak.

Şu ana kadar gördüğümüz tüm Pixel 8 sızıntılarını görmezden gelseniz bile artık elimizde bir “tanıtım” videosu Pixel 8 ve Pro kardeşinin her köşesini ve huyunu gösteren (“teaser”ın etrafına yeterince alıntı yapamıyorum). Hatta Google bunları yan yana göstererek kaçınılmaz Pixel 8 ve Pixel 8 Pro tartışmasında bir adım öne geçmemizi sağlıyor.

Videoya bakılırsa Pixel 8, Pixel 8 Pro’ya kıyasla küçük olacak. Açıkçası Pixel 6 ve Pixel 7 telefonlar, Pro seviye muadillerinden daha küçüktü, ancak Pixel 8, üçünün en küçüğü. Android telefonlarınızın kompakt olmasını seviyorsanız Pixel 8 kesinlikle radarınızda olmalı.

Bu arada Pixel 8 Pro tam olarak beklendiği gibi görünüyor. Düz bir ekranı, arkasında bir sıcaklık sensörü ve yeni bir kamera çubuğu tasarımı var.

Son olarak videoda daha önce sızdırılan renk seçenekleri gösteriliyor. Pixel 8 Pro’yu Porselen renginde, Pixel 8’i ise Şakayık kaplamasıyla görüyoruz.

Google’ın resmi olarak başlattığı 4 Ekim’de Pixel 8 ve Pixel 8 Pro istatistikleri hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz.

Google bize Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu erken gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow