Google Cüzdan, Sigorta Kartları ve QR Kodları İçin Destek Sunuyor

Bu yeterli değilse, Google Cüzdan seyahat check-in işlemini kolaylaştıracaktır. Yakında biniş kartlarını veya tren biletlerini doğrudan Google’ın Mesajlar uygulamasından alabileceksiniz (RCS mesajlaşma özelliğini etkinleştirdiğiniz sürece) ve bunları Cüzdanınıza kaydedebileceksiniz; bu, aileniz ve arkadaşlarınız arasında kart alışverişi yapmak veya rezervasyon acentenizden onay almak için yardımcı olacaktır. metin yoluyla. Bu hizmet Vietnam’da Vietnam Havayolları ile başlar ve […]

Google Cüzdan, Sigorta Kartları ve QR Kodları İçin Destek Sunuyor

Bu yeterli değilse, Google Cüzdan seyahat check-in işlemini kolaylaştıracaktır. Yakında biniş kartlarını veya tren biletlerini doğrudan Google’ın Mesajlar uygulamasından alabileceksiniz (RCS mesajlaşma özelliğini etkinleştirdiğiniz sürece) ve bunları Cüzdanınıza kaydedebileceksiniz; bu, aileniz ve arkadaşlarınız arasında kart alışverişi yapmak veya rezervasyon acentenizden onay almak için yardımcı olacaktır. metin yoluyla. Bu hizmet Vietnam’da Vietnam Havayolları ile başlar ve İspanya’dakiler bunu Renfe tarafından işletilen transit raylarla kullanabilir. Buna paralel olarak Google, Almanya’nın bir sonraki test alanı olarak belirlenmesiyle daha fazla ülkede geçişleri dijitalleştirme üzerinde çalışıyor.

En sevdiğiniz restoranlarda masa ayırtmak gibi mi? Mesajlar aracılığıyla onay aldıktan hemen sonra rezervasyonunuzu Google Cüzdan’a ekleyebileceksiniz. Google, bir restoran yönetimi çözümü olan TagMe’yi bu işlevi erken benimseyenlerden biri olarak gösteriyor. Umarız OpenTable gibi hizmetlerin alışması uzun sürmez.

Google Cüzdan desteği, kurumsal alanlara da yayılıyor. Dijital kurumsal geçişler, çalışanların geçiş kartlarını ve rozetlerini her yere götürmeden önemli binalara, odalara ve sistemlere erişmesine olanak tanıyacak. Bunları biriktikten sonra günlük olarak taşımak oldukça can sıkıcı olabilir, ancak BT’nin yaşamınız boyunca değişimi benimsemesi için lobi yapmaktan muhtemelen çok daha kolaydır.

Teknory