Google Pixel 7a kutusunun sızan görüntüleri burada

TL;DR Google Pixel 7a kutusundan fotoğraflar sızdırıldı. Kutu, mmWave’i desteklemediğini ve şarj cihazıyla gelmediğini gösteriyor. Ayrıca GWKK2 model numarasını da onaylar. Google’ın bir sonraki bütçe düzeyindeki Pixel telefonu için söylentiler önemli ölçüde artıyor. Bugün bir başka sızıntımız daha var: yeni telefonun perakende kutusu (üzerinden Twitter’da TechDroider). Google Pixel 7a kutusu, şaşırtıcı bir şekilde, yıllardır gördüğümüz […]

Google Pixel 7a kutusunun sızan görüntüleri burada

TL;DR

  • Google Pixel 7a kutusundan fotoğraflar sızdırıldı.
  • Kutu, mmWave’i desteklemediğini ve şarj cihazıyla gelmediğini gösteriyor.
  • Ayrıca GWKK2 model numarasını da onaylar.

Google’ın bir sonraki bütçe düzeyindeki Pixel telefonu için söylentiler önemli ölçüde artıyor. Bugün bir başka sızıntımız daha var: yeni telefonun perakende kutusu (üzerinden Twitter’da TechDroider).

Google Pixel 7a kutusu, şaşırtıcı bir şekilde, yıllardır gördüğümüz diğer tüm Pixel telefon kutularına benziyor. Telefonun arkası, ön tarafında, üzerinde “Pixel 7a” ile gösterilir. Bunun üzerinde Google “G” logosu görünür.

Kutunun arkası, işlerin daha ilginç hale geldiği yerdir. Orada, bu Kömür renk grubunun GWKK2 olan model numarasını görebilirsiniz. Ayrıca bu telefon için 5G desteğinin sadece Sub6 ile sınırlı olduğunu da görebilirsiniz. Bu, bu belirli SKU için mmWave 5G olmayacağı anlamına gelir.

Ancak bu, mmWave 5G ağlarını destekleyen bir Pixel 7a olmayacağı anlamına gelmez. Verizon modeli, yüksek bir maliyete sahip olsa da bu desteği görmelidir. O telefonun da farklı bir model numarası olacaktı.

Başka bir yerde, Google Pixel 7a kutusu, kutuda bir şarj parçası olmayacağını onaylıyor. Pixel 6a’nın buna sahip olmadığını veya yeni Piksellere sahip olmadığını düşündüğünüzde bu şaşırtıcı değil. Yine de, Pixel 7a için kutudan çıkan bir şarj cihazı bekliyorsanız, şimdi beklemeye son verebilirsiniz.

Google, Pixel 7a’nın lansmanını ne zaman göreceğimiz konusunda hala sessiz. Söylentilerin sayısına ve perakende satış birimlerinin şimdiden ortalıkta dolaşmasına bakılırsa, paramız bir Google I/O 2023 lansmanında. Bu etkinlik 10 Mayıs’ta gerçekleşecek, yani beklemek için yalnızca bir haftadan biraz daha fazla zamanınız var.


Google Pixel 7a kutusunun sızan görüntüleri burada

Teknory