Google Pixel 7a’nın Sızan Görüntüleri Yenilenmiş Kamera Çubuğu Tasarımını Ortaya Çıkarıyor

Pixel 7a’nın işleyicilerine kısa bir bakış bile, bu cihazın tasarım dilinin büyük bir kısmını önceki model olan Pixel 6a’dan ödünç aldığını göstermek için yeterli olmalıdır. Bununla birlikte, Google’ın daha yeni Pixel 7 telefonlarından da birkaç öğe ödünç alınmıştır. Pixel 6a’daki siyah çubuğun aksine artık daha açık gümüş rengi bir tonda olan arkadaki öne çıkan kamera […]

Google Pixel 7a’nın Sızan Görüntüleri Yenilenmiş Kamera Çubuğu Tasarımını Ortaya Çıkarıyor

Pixel 7a’nın işleyicilerine kısa bir bakış bile, bu cihazın tasarım dilinin büyük bir kısmını önceki model olan Pixel 6a’dan ödünç aldığını göstermek için yeterli olmalıdır. Bununla birlikte, Google’ın daha yeni Pixel 7 telefonlarından da birkaç öğe ödünç alınmıştır. Pixel 6a’daki siyah çubuğun aksine artık daha açık gümüş rengi bir tonda olan arkadaki öne çıkan kamera şeridini ele alalım. Mercek düzeni ve LED flaşın konumu da değişmeden kalır. Sonuç olarak Google, yakın gelecekte Pixel akıllı telefonların tasarım dilini değiştirmek için hiç acelesi yok gibi görünüyor.

Bize Pixel 7a’nın nasıl görünebileceğini göstermenin yanı sıra, e ile Hemmerstoffer@OnLeaks telefonun geçici boyutlarını da ortaya çıkardı. Telefonun 152,4 x 72,9 x 9,0 mm ölçülerinde olduğunu ve bunun Pixel 6a’nın boyutuyla neredeyse aynı olduğunu iddia ediyor.

Ne yazık ki, donanım özellikleri açısından Pixel 7a’dan ne bekleyeceğimizi hala bilmiyoruz. Daha önce belirtildiği gibi, Pixel 7a’nın kameraları için Sony’nin IMX363 ve IMX787 görüntü sensörlerine sahip olabileceği ve cihazın yüksek yenileme hızlı bir ekrana sahip olabileceği hakkında söylentiler var. Hemmerstoffer, Pixel 7a’nın kablosuz şarj desteği sunma olasılığını açıklamaktan da çekinmedi.

Google’ın Pixel 7a’yı piyasaya sürmesinden önce bolca zamanımız olduğu göz önüne alındığında, önümüzdeki aylarda çok daha fazla Pixel 7a merkezli sızıntı görme şansımız yüksek.

Teknory