Google Pixel Watch artık Fitbit’in Uyku Profilini destekliyor

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi TL;DR Uyku Profili desteği Google Pixel Watch’a geliyor. Uyku Profili desteği bugün başlıyor. Kullanıcılar, uyku düzenleri ve alışkanlıkları hakkında aylık bilgiler alacak. Fitbit entegrasyonu, Google Pixel Watch’ın merkezinde yer alır ve bu nedenle antrenmanlar, Aktif Bölge Dakikaları ve uyku takibi gibi bir dizi Fitbit özelliği almıştır. Bununla birlikte, eksik olduğu… Okumaya devam et Google Pixel Watch artık Fitbit’in Uyku Profilini destekliyor

Google Pixel Watch artık Fitbit’in Uyku Profilini destekliyor

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Uyku Profili desteği Google Pixel Watch’a geliyor.
  • Uyku Profili desteği bugün başlıyor.
  • Kullanıcılar, uyku düzenleri ve alışkanlıkları hakkında aylık bilgiler alacak.

Fitbit entegrasyonu, Google Pixel Watch’ın merkezinde yer alır ve bu nedenle antrenmanlar, Aktif Bölge Dakikaları ve uyku takibi gibi bir dizi Fitbit özelliği almıştır. Bununla birlikte, eksik olduğu göze çarpan özelliklerden biri, Fitbit Premium’un Uyku Profili desteğidir. Ama bugünden itibaren bu durum değişiyor gibi görünüyor.

Fitbit Premium, kullanıcıların ayrıntılı uyku dökümleri, sağlık ölçümleri, kalp atış hızı değişkenliği ölçümleri ve daha fazlası dahil olmak üzere Fitbit’in en önemli özelliklerinden bazılarına erişmelerini sağlayan bir abonelik hizmetidir. Fitbit Premium’un bir parçası olan uyku analizi açısından en kullanışlı özelliklerden biri Uyku Profilidir. Ancak özellik, piyasaya sürüldüğünde Pixel Watch’a dahil değildi.

İçinde Blog yazısı, Google, Uyku Profilinin artık Fitbit Premium aboneleri için Pixel Watch’ta kullanılabileceğini duyurdu. Hizmet, kullanıcıların uykunun farklı yönlerinin aylık bir analizini yapmak için uyku düzenlerini ve alışkanlıklarını izlemelerine olanak tanıyacak. Bu, uyku süresi, yatma zamanı tutarlılığı ve bozulan uyku gibi parametreleri içerir.

Analizler, kullanıcıya, Google’ın sizin uyuyan tipinizi temsil ettiğini söylediği bir uyuyan hayvan atamak için kullanılır. Şu örneği de verdiler:

Örneğin, en yaygın uyuyan türü olan (kullanıcıların %22,8’i) bir zürafa, çok fazla uyumayan ancak uyuduğunda derin bir şekilde uyuyan kişidir.

Uyku Profili desteği, Google Pixel Watch’a memnuniyetle eklenen bir özellik olsa da, henüz uygulanmayan birçok eksik özellik var. Pixel Watch’ta hala eksik olan Fitbit özelliklerinin bir listesini içeren makalemize göz atın.

Teknory