Google’ın yeni #BestPhonesForever uygulaması iPhone Eylem Düğmesiyle dalga geçiyor

TL;DR Google en son #BestPhonesForever reklamını yayınladı. Klipte Google, iPhone 15’in lansmanında yenilik eksikliğinden bahsediyor. Videoda iPhone 15’in yeni Eylem Düğmesi farklı bir sessize alma düğmesi olarak anlatılıyor. Takip ediyorsanız Google’ın #BestPhoneForever reklam kampanyasını fark etmiş olabilirsiniz. Reklamlarda genellikle Google’ın Apple’a mizahi bir şekilde gölge düşürmesi için bir kanal görevi gören bir iPhone ile takılan […]

Google’ın yeni #BestPhonesForever uygulaması iPhone Eylem Düğmesiyle dalga geçiyor

TL;DR

  • Google en son #BestPhonesForever reklamını yayınladı.
  • Klipte Google, iPhone 15’in lansmanında yenilik eksikliğinden bahsediyor.
  • Videoda iPhone 15’in yeni Eylem Düğmesi farklı bir sessize alma düğmesi olarak anlatılıyor.

Takip ediyorsanız Google’ın #BestPhoneForever reklam kampanyasını fark etmiş olabilirsiniz. Reklamlarda genellikle Google’ın Apple’a mizahi bir şekilde gölge düşürmesi için bir kanal görevi gören bir iPhone ile takılan bir Pixel telefon tasvir ediliyor. Google bu kez iPhone 15’in lansmanıyla dalga geçiyor.

Bu sabah şirketin sosyal sayfalarında yayınlanan en son #BestPhoneForever reklamında Pixel 7 Pro, ürkütücü Ekim ayından yararlanarak iPhone 15’e korkunç bir hikaye anlatıyor. iPhone daha sonra Pixel’i durdurarak fiziksel QWERTY klavyeli bir telefonun hikayesinden değil, gelecekten korktuğunu açıklıyor. Özellikle Pixel 8’in piyasaya sürülmesiyle ilgili endişeler var.

iPhone, daha yeni piyasaya sürülmesine rağmen daha fazla insanın Pixel hakkında heyecanlanacağından korktuğunu açıklayarak konuyu detaylandırmaya devam ediyor. İşte Google birkaç iyi darbe aldığında. iPhone, yeni Eylem Düğmesini farklı bir sessize alma düğmesi olarak tanımlamaya devam ediyor. Ayrıca sahip olduğu diğer “yeniliklerin” yalnızca “Dinamik Ada” ve yeni bir USB-C bağlantı noktası olduğundan yakınıyor.

Google, önümüzdeki hafta 4 Ekim’de Pixel 8 serisini piyasaya sürecek. Ayrıca bunun Pixel Watch 2’nin yanı sıra Android 14’ün de lansman tarihi olması bekleniyor. İşletim sistemi güncellemesinin başlangıçta Pixel 8’in lansmanından önce çıkması bekleniyordu ancak Google, yayınlanmasını son dakikada erteledi.

Google’ın yeni #BestPhonesForever uygulaması iPhone Eylem Düğmesiyle dalga geçiyor

Teknory