Google’ın yeni Chrome OS Beta Tester Hub’ı artık herkese açık

C. Scott Brown / Android Otoritesi TL; DR Google, Chrome OS için yeni bir Beta Tester Hub’ı başlattı. Kaydolan herkes yeni özellikleri deneyebilir veya yeni özelliklere göz atabilir. Google, en son beta sürümünü indiren ilk 500 kişiye yağma sunuyor. Hiç kimseden önce yeni Chrome OS özelliklerini denemek istediniz mi? Veya belki de Chrome OS’nin geleceğini […]

Google’ın yeni Chrome OS Beta Tester Hub’ı artık herkese açık

C. Scott Brown / Android Otoritesi

TL; DR

  • Google, Chrome OS için yeni bir Beta Tester Hub’ı başlattı.
  • Kaydolan herkes yeni özellikleri deneyebilir veya yeni özelliklere göz atabilir.
  • Google, en son beta sürümünü indiren ilk 500 kişiye yağma sunuyor.

Hiç kimseden önce yeni Chrome OS özelliklerini denemek istediniz mi? Veya belki de Chrome OS’nin geleceğini nelerin beklediğini bilmekle ilgileniyor musunuz? Bu sorulardan herhangi birine evet dediyseniz, Google’ın yeni Chrome OS’sini denemek ilginizi çekebilir. Beta Test Cihazı Merkezi.

Daha önce Google, kullanıcıların beta sürümlerini farklı kanallar aracılığıyla test etmesine izin veriyordu. Şimdi şirket beta testini biraz daha görünür ve erişilebilir hale getiriyor. bir duyuru Bugün erken saatlerde piyasaya sürülen Google, yepyeni bir Beta Tester Hub’ı piyasaya sürdüğünü söylüyor.

Yeni merkez halka açıktır ve Google’ın hataları bulup düzeltmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Sonuç olarak şirket, katılmak isteyenleri kaydolmaya ve geri bildirimde bulunmaya teşvik ediyor.

Google, hub’ın “her yeni Beta dönüm noktası sürümünü test etmek için Beta özellikleriyle ilgili ayrıntılarla güncelleneceğini” belirtiyor. Bu kilometre taşları yaklaşık dört haftada bir gerçekleşir. Ek olarak, merkezin yalnızca Gold Plus Ürün Uzmanlarına yönelik özel bir bölümü de olacak. Altın kademedeki herkes, geliştirme aşamasında olan özellikler hakkında ayrıntılı bilgi alacak.

Görünüşe göre şirket, insanları gemiye atmaya hevesli ve kaydolmak için bazı teşvikler sunuyor. Böyle bir teşvik, katılımcıların belirtilmemiş bir Google tacı almasına izin verecektir. Ancak bu, yalnızca en son beta sürümünü indiren ve Chrome OS Beta topluluğunda Ürün Uzmanı olmak için kaydolan ilk 500 kişi içindir. Ayrıca Chrome OS Ürün ekibiyle tanışma fırsatı da sunuyorlar.

Bu duyuru, Google’ın, hizmeti daha fazla Chromebook için kullanıma sunan Chrome OS beta sürümünde Steam’i duyurmasının hemen ardından geldi.

Teknory