Gran Turismo 7 Ücretsiz Güncellemeyle PS5 İçin 4 Oyunculu Bölünmüş Ekran, 7 Yeni Araba ve Daha Fazlasıyla Geliyor

Gran Turismo 7, yarın Spec II (diğer adıyla 1.40 güncellemesi) biçiminde en büyük güncellemesini alıyor. Ücretsiz olan içerik düşüşü, yeni bir ortak mod, yedi yeni araba, yeni bir pist ve daha fazlasını ekler. Belki de güncellemenin en büyük ilavesi dört oyunculu yerel bölünmüş ekrandır. Ne yazık ki PS4 oyuncuları için bu seçenek yalnızca PS5’te mevcuttur. […]

Gran Turismo 7 Ücretsiz Güncellemeyle PS5 İçin 4 Oyunculu Bölünmüş Ekran, 7 Yeni Araba ve Daha Fazlasıyla Geliyor

Gran Turismo 7, yarın Spec II (diğer adıyla 1.40 güncellemesi) biçiminde en büyük güncellemesini alıyor. Ücretsiz olan içerik düşüşü, yeni bir ortak mod, yedi yeni araba, yeni bir pist ve daha fazlasını ekler.

Belki de güncellemenin en büyük ilavesi dört oyunculu yerel bölünmüş ekrandır. Ne yazık ki PS4 oyuncuları için bu seçenek yalnızca PS5’te mevcuttur. Yalnızca PS5’e özgü özelliklerden bahsetmişken, bu oyuncular, geliştirici Polyphony Digital’in “prototip devrim niteliğindeki yarış yapay zeka ajanı” olarak tanımladığı Gran Turismo Sophy’yi oynamanın keyfini çıkarabilirler.

Spec II ayrıca karlı Lake Louise pistini de ekler. Kanada’daki bir kayak merkezinde yer alan bu pistin üç çeşidi vardır: uzun pist, kısa pist ve üç oval. Yeni Master Lisans etkinlikleri geliyor ve güncelleme aynı zamanda oyuncunun ilerlemesini izleyen bir kontrol paneli gibi yaşam kalitesi özellikleri de ekliyor.

Elbette yeni araçlar her zaman heyecan vericidir ve işte listeye katılan yedi araç:

  • Dodge Charger R/T 426 Hemi ’68
  • Dodge Challenger SRT Şeytanı ’18
  • Lexus LFA’10
  • Mercedes-Benz 190 E 2.5-16 Evrim II ’91
  • NISMO 400R ’95
  • Porsche 911 GT3 RS (992) ’22
  • Tesla Model 3 Performansı ’23

Spec II, yeni Kafe menüleri ve yeni fotoğraf modu seçenekleri gibi bir dizi küçük ekleme ekler ve tam bir dökümü okuyabilirsiniz. Blog yazısı Gran Turismo web sitesinde. Güncellemeyi 2 Kasım’da indirebilirsiniz. Gran Turismo 7 hakkında daha fazla bilgi için, incelememize göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow