Grand Theft Auto VI Fragmanı 100 Milyon İzlenme Sayısını Aşarak 24 Saatte En Çok İzlenme Rekorunu Kırdı

Geliştirici Rockstar Games, bu hafta başında Grand Theft Auto VI’nın ilk resmi fragmanını yayınladı ve 24 saat içinde 100 milyon izlenme sayısını aşarak 24 saat içinde en çok izlenme rekorunu da kırdı. YouTuber Bay Canavar daha önce GTA VI fragmanından önce bu rekoru elinde tutuyordu. Bu yazının yazıldığı sırada fragman YouTube’da 104 milyon izlendi. Kaçırdıysanız […]

Grand Theft Auto VI Fragmanı 100 Milyon İzlenme Sayısını Aşarak 24 Saatte En Çok İzlenme Rekorunu Kırdı

Geliştirici Rockstar Games, bu hafta başında Grand Theft Auto VI’nın ilk resmi fragmanını yayınladı ve 24 saat içinde 100 milyon izlenme sayısını aşarak 24 saat içinde en çok izlenme rekorunu da kırdı. YouTuber Bay Canavar daha önce GTA VI fragmanından önce bu rekoru elinde tutuyordu. Bu yazının yazıldığı sırada fragman YouTube’da 104 milyon izlendi.

Kaçırdıysanız aşağıdaki Grand Theft Auto VI tanıtım fragmanını izleyin:

Rockstar bu başarıyı dün Bay Beast’in “YouTube’da 24 saat içinde en çok izlenme” rekorunun artık GTA VI’ya ait olduğunu ortaya koyan tweet’inden alıntı-tweet ile kutladı. Aşağıdan kontrol edin:

Başka yerlerde Rockstar, GTA VI’nın tanıtılmasından bu yana geçen günleri, bu kilometre taşını tweet atarak kutladı. Lebron James, Tom Petty (fragmanda “Love Is A Long Road” şarkısı çalıyor) ve daha fazlası. Fragmanı yerel olarak Twitter’da bile yayınladı.

Grand Theft Auto VI, 2025 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de piyasaya sürülecek.

Daha fazlası için Grand Theft Auto VI tanıtım fragmanını izleyin ve ardından izleyin oyun Bilgilendiricisi Florida’nın nasıl olduğunu belirlemek için iki Florida Adamı onu analiz ediyor. Bundan sonra Grand Theft Auto VI’nın PC’de ilk günden nasıl başlamayacağını okuyun.


Grand Theft Auto VI’nın tanıtım fragmanını kaç kez izlediniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow