Grand Theft Auto VI: PS5 ve Xbox Series X/S Sürümü 2025 Yılında Onaylandı, PC’den Bahsedilmiyor

Geliştirici Rockstar Games geçen hafta Grand Theft Auto VI’nın ilk fragmanını 5 Aralık Salı günü yayınlayacağını duyurdu. Ancak stüdyo fragmanı bir gün önce yayınladı – resmi GTA VI tanıtım fragmanını buradan izleyin – çevrimiçi olarak sızdırıldıktan sonra . Fragman, GTA VI’nın 2025’te çıkacağını doğruladı ve şimdi Rockstar’ın ana şirketi Take-Two Interactive Software’in yeni basın bülteni […]

Grand Theft Auto VI: PS5 ve Xbox Series X/S Sürümü 2025 Yılında Onaylandı, PC’den Bahsedilmiyor

Geliştirici Rockstar Games geçen hafta Grand Theft Auto VI’nın ilk fragmanını 5 Aralık Salı günü yayınlayacağını duyurdu. Ancak stüdyo fragmanı bir gün önce yayınladı – resmi GTA VI tanıtım fragmanını buradan izleyin – çevrimiçi olarak sızdırıldıktan sonra . Fragman, GTA VI’nın 2025’te çıkacağını doğruladı ve şimdi Rockstar’ın ana şirketi Take-Two Interactive Software’in yeni basın bülteni sayesinde bunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’ye geleceğini biliyoruz.

İlginçtir ki, basın bülteninde PC’yi dışarıda bırakarak yalnızca bu iki platformdan bahsediliyor. İşte şöyle diyor:

“Take-Two Interactive Software, Inc.’in yayıncılık şirketi Rockstar Games, Grand Theft Auto VI’nın 2025’te PlayStation 5 bilgisayar eğlence sistemleri ve Xbox Series X/S oyun ve eğlence sistemlerine geleceğini duyurmaktan gurur duyuyor.”

Grand Theft Auto V’in PC’deki popülaritesine rağmen, GTA VI ilk günden PC’ye çıkmayacak gibi görünüyor. Elbette bu, oyunun sonunda PC’ye çıkmayacağı anlamına gelmiyor; GTA V sonunda oraya ulaştı (her ne kadar yaklaşık bir buçuk yıl sonra da olsa).

oyun Bilgilendirici GTA VI’nın PC versiyonunun planlanıp planlanmadığını ve varsa ne zaman yayınlanacağını sormak için Rockstar Games’e ulaştı ve daha fazla bilgi edinilmesi durumunda bu hikayeyi güncelleyecek.

Bu arada, ilk resmi Grand Theft Auto VI fragmanını buradan okuyun ve ardından aşağıdaki fragmandan bazı ekran görüntülerine göz atın:


Grand Theft Auto VI’nın lansman sırasında PC’yi atlaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow