Güney Afrika – Avustralya 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası yarı finalini ücretsiz izleyin

TL;DR: Kriket Dünya Kupası yarı finalinde Güney Afrika ile Avustralya’yı izleyin 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. 2023 Kriket Dünya Kupası son aşamalarına giriyor ve bu utanç verici çünkü yarışma haftalardır dünyanın her yerindeki izleyicileri eğlendiriyor. Avustralya ve Güney Afrika, Kriket Dünya Kupası finaline yalnızca bir oyun uzaklıkta ancak yalnızca bir […]

Güney Afrika – Avustralya 2023 canlı yayını: Kriket Dünya Kupası yarı finalini ücretsiz izleyin

TL;DR: Kriket Dünya Kupası yarı finalinde Güney Afrika ile Avustralya’yı izleyin 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


2023 Kriket Dünya Kupası son aşamalarına giriyor ve bu utanç verici çünkü yarışma haftalardır dünyanın her yerindeki izleyicileri eğlendiriyor.

Avustralya ve Güney Afrika, Kriket Dünya Kupası finaline yalnızca bir oyun uzaklıkta ancak yalnızca bir takım, tüm zamanların en büyük maçında yer alabilir. Turnuvanın round-robin aşamasında her iki takım da aynı rekorlara sahipti, dolayısıyla bu yarı final fikstürü gerçekten her iki yönde de sonuçlanabilir.

Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Güney Afrika-Avustralya karşılaşmasını izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Kriket Dünya Kupası’nda Güney Afrika-Avustralya maçı ne zaman?

Güney Afrika ve Avustralya buluşacak 1 Kasım 08:30 GMT. 16 Hindistan’ın Kalküta kentindeki Eden Gardens’ta.

Güney Afrika-Avustralya maçını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

9Now, 2023 ICC Kriket Dünya Kupası’nı izlemek için en iyi ücretsiz yayın platformudur. Bu Avustralya yayın hizmeti, tüm eleme maçları da dahil olmak üzere turnuvanın en büyük eşleşmelerinin tamamını ücretsiz olarak sunuyor.

9Now coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz akış hizmetine bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden erişebileceğiniz anlamına gelir.

Şu basit adımları izleyerek 9Now’a erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. İçin kayıt olun 9Şimdi

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Güney Afrika-Avustralya maçını izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan 9Now engelini kaldırabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Kriket Dünya Kupası yarı finallerini ve finalini izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

9Now için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN 9Now’a dünyanın herhangi bir yerinden erişmek için çeşitli nedenlerden dolayı en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Kriket Dünya Kupası yarı finalinde Güney Afrika ile Avustralya arasındaki maçı ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow