Günlük Otorite: ???? Taze Galaxy A34 ve A54 sızıntısı renk gruplarını gösteriyor

???? Günaydın ve Perşembe günkü Daily Authority’ye hoş geldiniz. Paula burada, güneşli Barselona’da MWC ile ilgili her şeyi keşfederken Hadlee’yi koruyor. Bu arada, burada bir tatlı 4 var°C, ancak sızdırılmış Galaxy A34 ve A54 render’ları, Intel’in bir sonraki yongaları hakkında bilgi, Google Asistan’ın son sorunları için bir düzeltme, sirk hologramları ve daha fazlası dahil olmak […]

Günlük Otorite: ???? Taze Galaxy A34 ve A54 sızıntısı renk gruplarını gösteriyor

???? Günaydın ve Perşembe günkü Daily Authority’ye hoş geldiniz. Paula burada, güneşli Barselona’da MWC ile ilgili her şeyi keşfederken Hadlee’yi koruyor. Bu arada, burada bir tatlı 4 var°C, ancak sızdırılmış Galaxy A34 ve A54 render’ları, Intel’in bir sonraki yongaları hakkında bilgi, Google Asistan’ın son sorunları için bir düzeltme, sirk hologramları ve daha fazlası dahil olmak üzere basından çıkan tüm en iyi teknoloji haberlerini aldık.

Sızan Galaxy A34 ve A54 görselleri her açıdan görünüyor

Samsung Galaksi A54

Galaksi A54

Son sızıntıdan bu yana bir hafta geçti ve yeni bir Galaxy A34 ve A54 çizimleri grubu internete sızdırıldı.

 • Bu sefer (üzerinden Gelecek Kazan), telefonları her açıdan görmenin yanı sıra dört renk grubuna da bir bakış atıyoruz.
 • Samsung’un yaklaşmakta olan orta sınıf modelleri, kamera adası, kavisli kenarlar ve düz ön ve arka ile şirketin 2023 tasarım felsefesini takip edecek gibi görünüyor.
 • A34’ün Samsung’un değer odaklı teklifi olmasına ve A54’ün üst düzey orta sınıf telefonu olmasına rağmen, her iki cihaz da oldukça benzer görünüyor.
 • Görsel olarak, tek harici fark, selfie kamerasına benziyor; A34, Infinity-U ekran kesiti kullanırken, A54, Infinity-O ekran kesitini tercih ediyor.

Yine de iç kısımlar farklı bir hikaye.

 • Spesifikasyonlar, A54’ün muhtemelen bir Exynos 1380 yongasını paketleyeceğini ve A34’ün MediaTek Dimensity 1080 işlemci sunacağını iddia ediyor.
 • Kameralar söz konusu olduğunda da önemli farklılıklar olabilir.
 • A54’ün üçlü kamera kurulumu, OIS’li 50MP ana, 12MP ultra geniş ve 5MP derinlik sensörü getirebilir.
 • Buna karşılık, A34, 48MP ana, 8MP ultra geniş ve 5MP makro sensörleri alabilir gibi görünüyor.
 • Bu telefonlar geldiğinde bir fiyat artışı bekleyeceğimizi zaten biliyoruz.

Her iki cihaz için de hala onaylanmış bir çıkış tarihimiz yok, ancak bu ayın sonlarında gelmelerini bekliyoruz…

Perşembe Şeyi

hologram sirk

ABD’de 37 eyalette 150’den fazla şehir ve ilçede sirklerdeki canlı hayvanlar hızla geçmişte kalıyor. Hayvanlara Yasal Savunma Fonu. Şimdi Avrupa’da bir şirket bir adım daha ileri gitti, “zulümden arınmış” bir sirk tanıtıyor bu, hayvanları 3D hologramlarla değiştirir.

 • Yeni teknolojiyi ilk uygulayan, bir artırılmış gerçeklik firmasıyla ortaklık yaptıktan sonra 2019’da hologramları tanıtan Almanya’daki Circus-Theater Roncalli oldu.
 • Fransız sirki eko sirk kısa süre sonra aslan, fil ve beluga balinası hologramları izledi.
 • 3D animasyonlar, fotoğrafçılık ve sanal sunum kullanılarak, hologramlar sirk için özel olarak üretildi ve sahnenin etrafındaki 11 dijital lazer projektör animasyonları dairesel bir ağa yansıttı.

Kim bilir yakında bu teknolojiyi yakınınızdaki bir sirkte görebilirsiniz…

Haftanın geri kalanı harika geçsin!

Paula Beaton, Kopya Editörü.

Günlük Otorite: ???? Taze Galaxy A34 ve A54 sızıntısı renk gruplarını gösteriyor

Teknory