Harika bir teknoloji anlaşması: Kodak film ve slayt tarayıcı, 180 dolara satışta

TL;DR: 13 Ağustos’tan itibaren Kodak Slide N Scan film ve Slayt Tarayıcıyı yalnızca 179,99$’a (kayıt 224,99$) alın — %20 tasarruf edeceksiniz. Günümüzün dijital dünyası, kameraların doğrudan cep telefonlarımıza yerleştirilmediği ve yaptığımız kameraların Polaroid olarak ortaya çıktığı veya bir profesyonel tarafından geliştirilmesi gerektiği günleri hatırlamayı zorlaştırıyor. İster kendi başınıza fotoğraf çekerek büyümüş olun, ister büyükanne ve […]

Harika bir teknoloji anlaşması: Kodak film ve slayt tarayıcı, 180 dolara satışta

TL;DR: 13 Ağustos’tan itibaren Kodak Slide N Scan film ve Slayt Tarayıcıyı yalnızca 179,99$’a (kayıt 224,99$) alın — %20 tasarruf edeceksiniz.


Günümüzün dijital dünyası, kameraların doğrudan cep telefonlarımıza yerleştirilmediği ve yaptığımız kameraların Polaroid olarak ortaya çıktığı veya bir profesyonel tarafından geliştirilmesi gerektiği günleri hatırlamayı zorlaştırıyor. İster kendi başınıza fotoğraf çekerek büyümüş olun, ister büyükanne ve büyükbabanızın tavan arasında eski bir film kutusu keşfetmiş olun, eski anıları yeniden yaşamak gerçek bir keyif olabilir.

Ancak eski bir slayt projektörü kurmak veya geliştirmek için bir eczaneye götürmek öyle değil. Bu nedenle Kodak, eski slaytları ve fotoğrafları görüntülemenizi sağlayan bu dijital film tarayıcıyı tasarladı. Ve bunları sanal dosyalara dönüştürün. Tam burada, Kodak Slide N Scan’i yalnızca 179,99 ABD Doları, normalde 224,99 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz.

Eski anıları yeniden yaşamanın daha kolay bir yolu

Kodak film ve slayt tarayıcı, hem renkli hem de siyah beyaz negatiflerle (135, 110, 126) ve 50 mm slaytlarla (135, 110, 126) çalışır. Eski fotoğrafınızı slayt tutucuya koyun ve görüntülemek için Slide N Scan’e yerleştirin. Daha sürükleyici bir deneyim için yerleşik LCD ekranı kullanın veya bilgisayarınıza veya TV ekranınıza bağlayın.

Yerleşik kontroller, görüntü çözünürlüğünü 22 MP’ye kadar artırmanıza ve eski resimleri hayata döndürmek için renk ve görüntü döndürme gibi ayarlamalar yapmanıza olanak tanır. Kaliteden memnun olduğunuzda, her fotoğrafı doğrudan bir SD karta (dahil değildir) kaydedebilirsiniz. Eylem halinde görün:

Eski anıları sanal dünyaya taşıyın

Eski fotoğraflarınızı dijital dosyalara dönüştürmek veya büyükanne ve büyükbabanın tatil fotoğraflarını tüm ailenin hatırlaması için bir slayt gösterisi yapmak isteyin, Kodak Slide N Scan bunu basit ve kullanışlı hale getirir.

Sınırlı bir süre için şimdi yalnızca 179,99 ABD doları (kayıtlı 224,99 ABD doları) olan Kodak Slide N Scan ile eski anılara değer verin ve onları dijital dünyaya taşıyın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory