Harika Kamera Asistanı uygulaması artık Galaxy A telefonları için mevcut

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Samsung, Kamera Asistanı uygulamasını Galaxy A53 ve A54’e getirdi. Uygulama, Samsung kamera uygulamasında çeşitli ek ayarlamalar yapmanızı sağlar. Samsung, Good Lock modül paketinin bir parçası olarak geçen yıl Kamera Asistanı uygulamasını başlattı. Uygulama yalnızca amiral gemisi Galaxy telefonları için mevcuttu ancak bu durum artık değişti. Kamera Asistanı artık orta […]

Harika Kamera Asistanı uygulaması artık Galaxy A telefonları için mevcut

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung, Kamera Asistanı uygulamasını Galaxy A53 ve A54’e getirdi.
  • Uygulama, Samsung kamera uygulamasında çeşitli ek ayarlamalar yapmanızı sağlar.

Samsung, Good Lock modül paketinin bir parçası olarak geçen yıl Kamera Asistanı uygulamasını başlattı. Uygulama yalnızca amiral gemisi Galaxy telefonları için mevcuttu ancak bu durum artık değişti.

Kamera Asistanı artık orta sınıf Samsung Galaxy A53 ve Galaxy A54 için mevcut. Sam Aşığı raporlar. Yeni eklenen destek, uygulamanın 2.0.01.0 sürümü aracılığıyla geliyor.

Her durumda, Kamera Asistanı, Samsung kamera uygulamasında bir dizi ince ayar yapmanıza olanak tanır. Bu ince ayarlar arasında otomatik lens değiştirme, odaklama yerine hıza öncelik verme ve otomatik HDR için geçişler yer alıyor.

Ayrıca daha yumuşak resimleri, Samsung kamera uygulamasında 2x yakınlaştırma kısayolunu ve Hızlı Dokunarak Deklanşör seçeneğini de etkinleştirebilirsiniz (fotoğrafı, deklanşöre bastığınız anda değil, deklanşöre dokunduğunuz anda çekersiniz).

Söylemeye gerek yok, Galaxy A53 veya A54 sahibi akıllı telefon fotoğrafçılığı tutkunları aşağıdaki düğmeyi kullanarak Kamera Asistanı’nı indirmelidir. Orta sınıf telefonunuzun One UI 6 güncellemesini çalıştırması gerektiğini unutmayın.

Harika Kamera Asistanı uygulaması artık Galaxy A telefonları için mevcut

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow