Harrison Ford, MCU Supervillain Ekibini Birleştiriyor

Ev film Haberleri Thunderbolts Hayran Fragmanı: Harrison Ford, MCU Supervillain Ekibini Bir Araya Getiriyor Yeni bir Thunderbolts hayran fragmanı, Star Wars ve Indiana Jones ikonu Harrison Ford’un Marvel Sinema Evreni’nin kötü adam ekibini bir araya getirdiğini gösteriyor. yeni yıldırımlar hayran fragmanı, Harrison Ford’un yaklaşmakta olan Marvel Sinematik Evren süper kötü adam ekibini bir araya getirdiğini […]

Harrison Ford, MCU Supervillain Ekibini Birleştiriyor

Yeni bir Thunderbolts hayran fragmanı, Star Wars ve Indiana Jones ikonu Harrison Ford’un Marvel Sinema Evreni’nin kötü adam ekibini bir araya getirdiğini gösteriyor.


yeni yıldırımlar hayran fragmanı, Harrison Ford’un yaklaşmakta olan Marvel Sinematik Evren süper kötü adam ekibini bir araya getirdiğini görüyor. Marvel Studios, bir sonraki Aşaması 2023’te başlayacak olan Multiverse Saga’ya daha da yaklaşıyor. Değişkenler ve alternatif gerçeklikler büyük bir MCU odağı olmaya devam ederken, seride yeni ekipler hayat buluyor. Yıllarca ima ettikten sonra, Thunderbolts kendi MCU filmlerini çekiyor, ancak çok farklı bir ekibin etrafında dönüyor. yıldırımlar Beşinci Aşamanın sonuna kadar gelmeyecek, ancak projeye yeşil ışık yakılması, 2022’de Marvel Studios için çıkacak en büyük haberlerden biriydi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Çekimler henüz başlamasa da hayranlar, MCU’nun Thunderbolts’a yaklaşımının nasıl olacağını şimdiden hayal etmeye başladı. yeni yıldırımlar hayran fragmanı yakın zamanda yapıldı Ekran Kültürü ekibin MCU’da nasıl görünebileceğine dair daha iyi bir görsel fikir vermek için. Belli ki geçmiş MCU projelerinden eski görüntüleri içeriyor olsa da, yıldırımlar hayran fragmanı, ekip için daha fazla konsept kanıtı sağlar. Aşağıdaki fragmanın tamamına göz atın:

İLGİLİ: Marvel’in Thunderbolts Filmi, En Kötü Yenilmezlerin Değişimini Kuruyor


MCU’nun Thunderbolts Filminden Ne Beklenmeli?

yıldırım mcu takım dizilişi

Çoğu MCU filmine benzer şekilde, yıldırımlar film yoğun bir şekilde gizli tutuluyor. Ancak Marvel Studios, topluluk filminde başrol oynayacak karakterlerin dizilişini onayladı. Julia Louis-Dreyfus’tan Valentina Allegra de Fontaine, Thunderbolts takımında büyük bir rol oynayacak ve önceki görünümlerinden devam edecek. yıldırımlar ayrıca Yelena Belova rolünde Florence Pugh, Bucky Barnes rolünde Sebastian Stan ve Red Guardian rolünde David Harbour; bu üçü, ekibin ahlaki açıdan gri kahramanlarını oluşturur. Filmde yer alan eski kötüler de Ghost rolünde Hannah John-Kamen, ABD Temsilcisi rolünde Wyatt Russell ve Taskmaster rolünde Olga Kurylenko.

Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni Ford’un merhum William Hurt’u yeni Thunderbolt Ross olarak devralmasıyla büyük bir MCU oyuncusunu yeniden şekillendiriyor. Sadece iki ay sonra geri dönmeden önce, ilk olarak Anthony Mackie’nin oynadığı filmde rol alacak. yıldırımlar. Ross’un çizgi romanlarda takımla büyük bağları var ve birçok kişi onun sonunda filmde Red Hulk formuna girebileceğini düşünüyor. Ancak, bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği henüz görülmedi. Diğer MCU kötü adamlarının veya anti kahramanlarının görünüp görünmeyeceğine gelince yıldırımlarbu henüz net değil.

yıldırımlar franchise’ın daha karanlık bölgelere girmesine izin verdiği için MCU’nun kendi Suicide Squad versiyonu olarak tasavvur ediliyor. Jake Schreier yönetirken, Karadul yazar Eric Pearson senaryoyu yazıyor. Pearson’ın katılımı nedeniyle, yıldırımlar muhtemelen benzer bir tonu olacak Karadul bir kapasitede film. Thunderbolts ile gelen daha derin temalar göz önüne alındığında, MCU’nun bu belirli ekibi nasıl ele aldığını ve nasıl çalıştıklarını görmek ilgi çekici olacaktır. alay ile yıldırımlar MCU üzerinde büyük bir etkisi olacak, çekime başladığında daha fazlasını öğrenmek heyecan verici olacak.

DAHA: Thunderbolts’un Açıklamak İçin Galaksinin Gizeminin Koruyucuları Var

Kaynak: Ekran Kültürü/Youtube

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory