Hayran Hesaplarına Dayanan “Flaş” Pazarlama, Aldatmacanın Gerçek Olmadığının İplerini Veriyor

Warner Bros aracılığıyla Gişe rekorları kıran herhangi bir büyük Hollywood filminin pazarlama kampanyası söz konusu olduğunda bir abartma unsuru gereklidir, ancak Flaş çoğundan daha fazla abartılı olma durumundan muzdarip görünüyor. Aylardır Ezra Miller’ın Scarlet Speedster’ının uzun zamandır beklenen solo çıkışının tüm zamanların en büyük çizgi roman uyarlamalarından biri olarak tarih kitaplarına geçmeye hazır olduğunu duyuyoruz, […]

Hayran Hesaplarına Dayanan “Flaş” Pazarlama, Aldatmacanın Gerçek Olmadığının İplerini Veriyor

Warner Bros aracılığıyla

Gişe rekorları kıran herhangi bir büyük Hollywood filminin pazarlama kampanyası söz konusu olduğunda bir abartma unsuru gereklidir, ancak Flaş çoğundan daha fazla abartılı olma durumundan muzdarip görünüyor.

Aylardır Ezra Miller’ın Scarlet Speedster’ının uzun zamandır beklenen solo çıkışının tüm zamanların en büyük çizgi roman uyarlamalarından biri olarak tarih kitaplarına geçmeye hazır olduğunu duyuyoruz, şirket adamları David Zaslav ve James Gunn’ın görüşleri ile Tom Cruise ve Stephen King gibi daha beklenmedik kaynaklardan gelen yüksek övgülerle karşılanıyor.

Heyecanın ivme kazanmaya devam etmesini sağlamak için erken gösterimler ve bir dizi önizleme başladı, ancak bunun tersi bir etkisi oldu. Yüzde 71 Rotten Tomatoes skoru, Flaş DC’nin en çok incelenen 20 filmi arasında yer alırken, sektördeki kişiler bile Warner Bros.’u sorguladı. İnsanlar kendi kararlarını verme şansına sahip olmadan önce bunun ne kadar harika olduğunu herkese tekrar tekrar söyleme stratejisi.

flaş
Warner Bros aracılığıyla

Tam da işlerin daha da garipleşemeyeceğini düşündüğün bir anda, Flaş hayran hesaplarından tanıtımlarına gizlice tepkiler almaya başladı. Tarafsız bir görüş için Flash film News’e güvenemiyorsanız, kime güvenebilirsiniz?

Sadece bu da değil, keskin gözlü kullanıcılar daha sonra diğer yanıtlarda bariz gramer hataları da fark ettiler ki bu, milyarlarca dolarlık bir şirketin benimseyeceği en profesyonel yaklaşım değil.

doğal olarak Flaş gişe rakamlarına ve diğer pek azına göre yaşayacak ve ölecek, ancak çok yönlü destan için durdurulamaz bir ivme kazanma planlarının belki de biraz erken başladığına dair sinsi bir şüphe bırakıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory