Hayranlara göre Ayı 3. Sezon’un büyük bir sorunu var

The Bear 3. Sezon yeni yayınlanmaya başlasa da bazı hayranlar dizinin en büyük sorununu çoktan tespit ettiklerini düşünüyor. Hulu’nun The Bear dizisinin üçüncü sezonuyla geri dönmesiyle herkesin en sevdiği stresli program geri döndü. Sezonun 10 bölümünün tamamı 26 Haziran’da aynı anda yayınlandı. Hayranlar Carmy ve ekibini ekranda tekrar görmekten heyecan duysa da, bir avuç hayran […]

Hayranlara göre Ayı 3. Sezon’un büyük bir sorunu var

The Bear 3. Sezon yeni yayınlanmaya başlasa da bazı hayranlar dizinin en büyük sorununu çoktan tespit ettiklerini düşünüyor.

Hulu’nun The Bear dizisinin üçüncü sezonuyla geri dönmesiyle herkesin en sevdiği stresli program geri döndü. Sezonun 10 bölümünün tamamı 26 Haziran’da aynı anda yayınlandı.

Hayranlar Carmy ve ekibini ekranda tekrar görmekten heyecan duysa da, bir avuç hayran 3. sezonun temel sorununun sıkıcı olduğunu düşünüyor.

“Tüm karakterleri çok seviyorum ama bu sezon HİÇBİR ŞEY olmadı. Tüm sezonun sadece 2 veya 3 bölüme sıkıştırılabileceğini hissettim,” bir hayran gönderildi X üzerinde. Uyarı: Aşağıda The Bear 3. Sezon’a ait spoiler bulunmaktadır.

“Sadece sıkıcı olması için The Bear’ı izleyerek bütün gece ayakta kaldım,” diyen bir izleyici söz konusu bir başkası ise şu yorumu yaptı: “Bu sezon… olaysız mı??? Şu anda dondurma yemeye gidiyorum ve çok tuhaf olan önemli bir şey olmadı.”

Bir hayran tüm parçaları parçalayacak kadar ileri gitti yarım kalmış işler 3. Sezon, “The Bear 3. Sezonu, incelemelerinde ne yazdığını bilmeden bitirmek, Sydney’nin Carmy’ye teklifini söylememesi, karakterlerinin hiçbirinin gelişmemesi, başrol kadın oyuncularından daha çok faks görmek. Daha da sayabilirim.”

Her ne kadar her izleyicinin dizinin belirli yönleriyle ilgili kendine göre şikayetleri olsa da, birçoğu sezonun amaçsız olay örgüsünün kaynağının Carmy’nin çocukluk aşkı Claire’le (konuk oyuncu Molly Gordon tarafından canlandırılıyor) olan ilişkisine kadar uzandığına inanıyor.

İkili ilişkilerine 2. Sezonda başladı ve sorunlar en başından itibaren ortaya çıkmaya başladı.

Carmy’nin Claire ile olan aşkı, ortak restoranları The Bear’a olan ilgisini kaybettiği için aşçı yardımcısı Sydney ile olan iş ilişkisini etkiledi.

Claire’in diziye dahil edilmesi, Carmy’yi insanlaştırmanın ve ona yemek pişirmenin dışında odaklanabileceği bir şey vermenin bir yolu olsa da, bazı izleyiciler ilişkinin 3. sezonda çok fazla zaman aldığını düşünüyor.

“Gerçekten benim için tüm sezonun en zor izlemesi @TheBearFX lütfen LÜTFEN daha az onlardan söz veriyorum, bu ilişki kimsenin umrunda değil, hiçbir şekilde ilginç ya da zorlayıcı değil, söz veriyorum, SİZE SÖZ VERİYORUM gibi izleyicileri onlara satamazsınız, “bir hayran yazdı.

Başka bir izleyici işaretlendi Dizinin Carmy ve Claire yerine başka bir büyük romantik olay örgüsüne odaklanması gerektiğini fark ettim:

“Yani duyduğuma göre The Bear S3 bir fiyasko çünkü hâlâ Carmy ve Claire aşkını ilerletmeye çalışıyorlar. Şimdi Sydcarmy’yi kanon haline getirmediğinizde ne olacağını görün.”

Daha fazla bilgi için The Bear Sezon 3 müzikleri ve The Bear Sezon 4 müzikleri kılavuzlarımıza göz atın. Ayrıca sinir bozucu bir kararın neden The Bear’ı mahvettiğini ve The Bear Season 3’te kimin öldüğünü de keşfedebilirsiniz.

Teknory