Haziran 2023 için en iyi Kindle fırsatları: Paperwhite, Signature, Oasis, daha fazlası

Dışarıda tembel okuma günleriyle dolu bir yazı geçirmek için bahaneniz bu. Haziran 2023’ün en iyi Kindle satışları için seçtiklerimizi buradan satın alın: Kindle okuyucularının şık, kullanıcı dostu olduğu ve her zaman yanınızda birden fazla kitap taşımanın rahatlığını sağladığı bir sır değil. Sayfaları çevirmektense tıklamaktan daha fazla heyecan duyan kitap kurtları için, Amazon’da şu anda satışta […]

Haziran 2023 için en iyi Kindle fırsatları: Paperwhite, Signature, Oasis, daha fazlası

Dışarıda tembel okuma günleriyle dolu bir yazı geçirmek için bahaneniz bu. Haziran 2023’ün en iyi Kindle satışları için seçtiklerimizi buradan satın alın:

Kindle okuyucularının şık, kullanıcı dostu olduğu ve her zaman yanınızda birden fazla kitap taşımanın rahatlığını sağladığı bir sır değil. Sayfaları çevirmektense tıklamaktan daha fazla heyecan duyan kitap kurtları için, Amazon’da şu anda satışta birçok Kindle tableti ve aksesuarı var (puan almak için Prime Day’e kadar beklemeniz gerekmiyor). Yükseltilmiş, özelliklerle dolu bir Kindle Paperwhite Signature Edition, daha klasik bir Paperwhite modeli, hayatınızdaki çocuklar için bir Kindle ve daha fazlası arasından seçim yapın — aşağıdaki fırsatlarla.

En iyi seçimimiz

neden beğendik

Kindle Paperwhite Çocuklar(yeni bir sekmede açılır) küçüklerin okumaya aşık olmasına yardımcı olmak için ideal bir araçtır. Ayarlanabilir sıcak ışık, iki yıllık ücretsiz değiştirme garantisi ve bir yıl boyunca Amazon Kids+ kitaplığına ücretsiz erişim sunar. Ayrıca havuz veya göl kenarında sorunsuz günler için su geçirmezdir. 2021’de Kindle Paperwhite Kids’i incelediğimizde, en çok parlamayan ekranı, dayanıklılığı ve genç okuyucuların alışılmadık sözcükleri anında aramasına olanak tanıyan Kelime Oluşturucu aracından etkilendik. Kindle Paperwhite Kids %38 indirimliyken tüm bu avantajlardan yararlanın.

Daha fazla Kindle fırsatı

Teknory