HBO, 2023’ün En Tartışmalı Politikacılarından Birinin Kongre’den İhraç Edilmesinden Sonraki Günler Hakkında Filmi Duyurdu

Özet HBO, etik soruşturması nedeniyle Kongre’den ihraç edilen George Santos hakkında tartışmalı bir film geliştirir. film kitaptan uyarlanmıştır Fabülist Frank Rich tarafından yönetilecek. film, Santos’un iktidara yükselişini ve Amerikan Rüyasını gerçekleştirmek için sistemi manipüle etmesini konu alıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN HBO George Santos’un Kongre’den kovulmasından birkaç gün sonra ilgili bir […]

HBO, 2023’ün En Tartışmalı Politikacılarından Birinin Kongre’den İhraç Edilmesinden Sonraki Günler Hakkında Filmi Duyurdu

Özet

  • HBO, etik soruşturması nedeniyle Kongre’den ihraç edilen George Santos hakkında tartışmalı bir film geliştirir.
  • film kitaptan uyarlanmıştır Fabülist Frank Rich tarafından yönetilecek.
  • film, Santos’un iktidara yükselişini ve Amerikan Rüyasını gerçekleştirmek için sistemi manipüle etmesini konu alıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

HBO George Santos’un Kongre’den kovulmasından birkaç gün sonra ilgili bir filmin geliştirme çalışmalarına başlıyor. Santos, tarihinin bazı yönleri hakkında yalan söylediği için rutin olarak çağrılan ve yakalanan, yılın en tartışmalı ABD politikacılarından biri. Temsilciler Meclisi’nde yapılan çekişmeli oylamanın ardından Santos, etik soruşturması nedeniyle 1 Aralık’ta resmen Kongre’den ihraç edildi.

göre Son teslim tarihi, HBO Films şimdi Santos’u konu alan bir film geliştirmeye hazırlanıyor. film kitaptan uyarlanacak Fabulist: George Santos’un Yalan, Dolandırıcılık, Dolandırıcılık, Hırsızlık ve Çok Amerikan Efsanesi Mark Chiusano tarafından yönetilecek ve Frank Rich tarafından yönetilecek (Veep, Halefiyet). Logline filmi şu şekilde tanımlıyor:

“Long Island’ın ruhu için verilen bir savaşla sonuçlanan ve beklenmedik bir şekilde dünyanın en ünlü (ve şimdi gözden düşmüş) kongre üyesinin yolunu açan, görünüşte küçük bir yerel ırkın hikayesi. Sistemi sömüren, hakikate savaş açan ve Amerikan Rüyasını gerçekleştirmek için ülkenin en zengin bölgelerinden birini dolandıran, hiç yoktan gelen bir adamın Gatsby benzeri yolculuğu.”

İlgili
2024’te Yayınlanacak Tüm HBO TV Programları

HBO’nun 2024 kadrosunda, ağın inanılmaz prestijli TV şovları geleneğini sürdürecek bir dizi yeni ve geri dönen dizi yer alacak.


film“> Bir George Santos Filmi İçin Çok mu Erken?

George Santos Beyaz Saray basını

HBO filminin henüz bir ismi veya oyuncu kadrosu yok. Yaratıcı ekipte Rich’in yanı sıra yönetmen olarak Rich ve yazar ve yardımcı yapımcı olarak Mike Makowsky yer alıyor. Kitap yazarı Chiusano aynı zamanda Santos filminde danışman yapımcı olarak çalışacak.

Her ne kadar Santos bu noktada aylardır geniş çapta eleştirilmiş olsa da, kongreden ihraç edilmesinin ne kadar yeni olduğu göz önüne alındığında, bazıları HBO’nun duyurusunun pek hoş olmadığını düşünebilir. Chiusano’nun kitabı 28 Kasım’da, yani Santos’un ihraç edilmesinden birkaç gün önce yayımlandı. HBO, resmi ayrılış haberi çıkmadan önce bile hakları almakta hızlı davranmış olmalı Kongre’den. HBO, kitap resmi olarak yayınlanmadan önce çalışıyor olabilir. film kitaptan uyarlansa ve ihraç edilmeye tepki olarak olmasa bile, bu hızlı bir geri dönüş süresidir.

Ancak bir hikayeye göre Santos’un Kongre’den ihraç edilmesi durumu daha da körüklüyor. HBOfilm için ateş. Kongre skandalları başladığından beri Santos sık sık saldırıların konusu oldu. SNL skeçler ve diğer sahtekarlıklar. Şimdi, ihraç edilmesinin hemen ardından, eski Kongre üyesi, etkili bir şekilde gerçekleştirilirse ağ için potansiyel olarak harika içerikler üretebilir.

Kaynak: Son Tarih

Teknory