Heat’ten Danny Trejo, Karakterin Adının Arkasındaki İç Açıcı Hikayeyi Anımsıyor

Ev film Haberleri Heat’ten Danny Trejo, Karakterin Adının Arkasındaki İç Açıcı Hikayeyi Anımsıyor Heat yıldızı Danny Trejo, Michael Mann’ın oyuncunun kendi ailesine baktığı, karakterinin adının ardındaki iç açıcı hikayeyi hatırlıyor. Karakteri üzücü bir ölümle karşılaşmış olsa da, Sıcaklık aktör Danny Trejo, karakterinin adının ardındaki iç açıcı nedeni açıklıyor. Trejo, Michael Mann’ın ikonik suç dramasında, Los […]

Heat’ten Danny Trejo, Karakterin Adının Arkasındaki İç Açıcı Hikayeyi Anımsıyor

Heat yıldızı Danny Trejo, Michael Mann’ın oyuncunun kendi ailesine baktığı, karakterinin adının ardındaki iç açıcı hikayeyi hatırlıyor.


Karakteri üzücü bir ölümle karşılaşmış olsa da, Sıcaklık aktör Danny Trejo, karakterinin adının ardındaki iç açıcı nedeni açıklıyor. Trejo, Michael Mann’ın ikonik suç dramasında, Los Angeles’ta çeşitli yüksek riskli soygunlara karışan Robert De Niro’nun hırsız ekibinin bir üyesi olan Gilbert Trejo olarak rol aldı. Trejo, filmin orta noktasına yakın bir yerde ekipten ayrılır, LAPD’nin onu yakından takip etmesi nedeniyle büyük soygundan hemen önce ayrılır ve kara para aklayıcının çifte haçını öğrenen De Niro’dan McCauley tarafından ölümcül şekilde yaralanmış olarak bulunur. Roger Van Zant ve eski mürettebat üyesi Waingro, takım lideri tarafından sefaletinden çıkarılır.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Hulu’nun onuruna Binge 2: Harika Bir AlemDanny Trejo yakalandı GQ en ikonik karakterlerinden bazılarını yansıtmak için. tartışırken Sıcaklıkyazar/yönetmen Michael Mann’ın Trejo’yu daha önce birlikte çalıştığı aile üyelerinden biri ile sık sık karıştırması ve merhum akrabasına saygı duruşunda bulunmasıyla, aktör karakterinin adının ardındaki iç açıcı hikayeyi hatırladı. Aşağıda Trejo’nun neler paylaştığına bakın ve videonun 30. saniyesinden itibaren neler paylaştığına göz atın:

Michael Mann, Folsom Hapishanesinde bir film yaptı, adı The Jericho Mile idi ve amcam Gilbert Amcamla arkadaş oldu. Kabul etmeyecek ama Gilbert amcamın Folsom’da kaldıkları üç haftalık SAG maaşını ödedi ve Gilbert herkesi hizaya soktu. Heat setine geldiğimde komikti, beni gördü ve “Hey Gilbert!” Ben de “Hayır, benim Danny.” Ama beni Gilbert ile karıştırmaya devam etti ve senaryoyu üç kez değiştirdi, bana üç farklı isim verdi ve isimleri her değiştirdiğinde tüm senaryoyu değiştirdi, bu yüzden birçok ağaç devrildi. Sonunda yanıma geldi ve “Biliyor musun Danny, sana her baktığımda Gilbert amcan geliyor aklıma, filmde sana Gilbert Trejo desem olur mu?” “Evet!” Bütün ailem ağladı, çünkü Gilbert öldü, o zamandan önce aşırı doz hastasıydı, yani benim adımın filmdeki Gilbert Trejo olduğunu bilmek.

İlgili: Bir Isı 2 film Uyarlamasının İmkansız Bir Yeniden Biçimlendirme Zorluğu Var


Trejo’nun Kariyeri İçin Isı Nasıl Önemliydi?

Danny Trejo Heat setinde

Yayınlanmadan önce çeşitli filmlerde ve TV şovlarında rol almış olsa da, Sıcaklık Trejo’nun kariyerinde önemli bir bölüm oldu, çünkü bu sadece o dönemdeki en büyük rollerinden biri değildi, aynı zamanda Hollywood’daki yıldız profili büyümeye başladığında da geldi. Mann’ın suç gerilim filminin vizyona girdiği yıl, Trejo da Robert Rodriguez’in filminde rol alacaktı. umutsuzyapımcının ikinci taksiti mariachi üçlemesi ve aktörle ilk işbirliği. Trejo ve Rodriguez o zamandan beri yaklaşık bir düzine başka projede birlikte çalıştılar. Alacakaranlıktan Şafağa ÜçlemesindenQuentin Tarantino ile birlikte yarattığı, Casus çocuklar franchise ve gevşek spin-off pala filmler.

İzleyiciler, orijinal filmde De Niro ve Al Pacino arasındaki hararetli dinamiği daha çabuk hatırlayabilir. Sıcaklıkve Val Kilmer’in övülen başka bir destekleyici performansının yanı sıra mezar taşı, ancak Trejo’nun filmdeki sırası, aktörden umut verici bir erken çıkış olduğunu kanıtladı. İzleyiciler, daha sonra çeşitli Rodriguez işbirliklerinde tanınacağı gözdağı vermenin yanı sıra, filmin sonlarında karakterinin ölümüyle daha üzücü materyallerden yararlanma becerisini de göreceklerdi. Sahte kan ve protezlerle kaplıyken bile Trejo, karısının öldürüldüğünü görmenin ve akıl hocası tarafından ölüme terk edilmek istememenin verdiği kalp kırıklığını satmaya yardım ettiği için birçok kişi tarafından övüldü.

Isı Bayiliği İçin Sırada Ne Var?

Al_Pacino_with_an_assault_rifle_in_Heat

Onlarca yıldır sevilen bağımsız bir hikaye olarak görülmesine rağmen, Michael Mann hayranlarını şaşırttı. Sıcaklık Meg Gardiner ile 1995 yapımı filminin hem ön filmi hem de devamı niteliğinde olacak bir devam romanı üzerinde çalıştığının ortaya çıkmasıyla birlikte. Mann ayrıca uyum sağlamaya niyetli olduğunu da doğruladı. Isı 2 bir filme dönüştü ve orijinal rollerin prequel ayarı için yeniden düzenlenebileceğini belirtti, ancak bunun ne zaman olabileceğine dair herhangi bir zaman çizelgesi verilmedi. Seyirciler devam filmiyle ilgili yeni ayrıntıları beklerken, orijinali tekrar ziyaret edebilirler. Sıcaklık şimdi Starz’da yayınlanıyor.

Sonraki: Heat 2 İçin Pacino ve De Niro’nun Yaşını Azaltmak İşe Yarar mı? (İrlandalı gibi)Kaynak: GQ

Teknory