Hellraiser 2’nin Beklentileri Hulu Yeniden Başlatma Direktöründen Umutlu Bir Yanıt Aldı

Özet Yönetmen David Bruckner, 2022 yapımı Hellraiser filminin devam filminin potansiyelini tartışarak filmin geleceğine dair umudunu dile getiriyor. film, Clive Barker’ın 1987 tarihli orijinal filmiyle başlayan ve devam eden Hellraiser serisinin bir parçası. Bruckner, devam filminin yeşil ışık yaktığına dair henüz bir haber duymadığını söylüyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN 2022’nin yönetmeni […]

Hellraiser 2’nin Beklentileri Hulu Yeniden Başlatma Direktöründen Umutlu Bir Yanıt Aldı

Özet

  • Yönetmen David Bruckner, 2022 yapımı Hellraiser filminin devam filminin potansiyelini tartışarak filmin geleceğine dair umudunu dile getiriyor.
  • film, Clive Barker’ın 1987 tarihli orijinal filmiyle başlayan ve devam eden Hellraiser serisinin bir parçası.
  • Bruckner, devam filminin yeşil ışık yaktığına dair henüz bir haber duymadığını söylüyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

2022’nin yönetmeni Hellraiser devam filminin olasılığını tartıştı. Hulu’ya özel bir sürüm olan ve David Bruckner tarafından yönetilen proje, devam eden serinin onbirinci girişiydi. Hellraiser Clive Barker’ın 1987 tarihli orijinal filmiyle başlayan seri Hellraiserromanının bir uyarlaması Cehenneme Bağlı Kalp. Yeniden başlatma, Riley McKendry’nin (Odessa A’zion) gizemli doğaüstü bir bulmaca kutusuyla yalnız bırakıldığında ortadan kaybolan kayıp kardeşi Matt’i (Brandon Flynn) aramasını takip etti.

ComicBook.com yakın zamanda David Bruckner’dan bir alıntı yayınladı: Hellraiser filmin birinci yıldönümü haftasında. Jamie Clayton’ın ikonik olduğu filmin devamı için yönetmen koltuğuna geri dönme olasılığını tartışırken Hellraiser Kötü adam Pinhead, bu cephede herhangi bir ilerleme duymadığını açıkladı. Ancak şunu paylaştı”Kesinlikle orada bir gelecek olmasını umuyorum.” Aşağıda alıntısının tamamını okuyun:

İzleyicilerden haber almak istiyorduk ve henüz bilmiyorum ama kesinlikle orada bir gelecek olduğunu umuyorum, o yüzden göreceğiz.


Neden Yeni Hellraiser Devam Filmine Yeşil Işık Yakılmadı?

Bu biraz şaşırtıcı Hellraiser En iyi karşılananlardan biri olduğu gerçeği göz önüne alındığında, devam filmi henüz geliştirilme aşamasında değil Hellraiser filmler. Yüzde 66’lık Rotten Tomatoes puanı orijinalin yüzde 70’lik puanıyla tam olarak eşleşemese de yine de en yüksek puan alan ikinci oyundur. Hellraiser film. Orijinal ve yeniden başlatma aynı zamanda platformda Yeni derecelendirmelere sahip olan serideki tek filmdir.

Her ne kadar Hulu için kaçınılmaz bir başarı olmasa da, Hellraiser sonu devam filmi için yer bırakıyor ve filmin yayınlanma reytingleri de izleyicinin nispeten güçlü ilgisini gösterdi. Yayınlandığı haftaya ait Nielsen akış ölçümlerine göre, Hellraiser 248 milyon dakika izlenmeyle haftanın 8. filmi oldu. Listedeki tek Hulu oyunuydu ve bir hafta sonra İlk 10 listesinden düşse de 2022’nin sonuna kadar listede başka Hulu oyunu görünmedi.

Ne yazık ki Hellraiserdaha yüksek performanslı franchise filmi Kurban (Ağustos ayında üç hafta boyunca listede kalan) devam filmi için resmi olarak yeşil ışık yakılmadı. Bu, Hulu’nun kendi tür serileri için karar verme sürecini yönlendirmek amacıyla bu akış grafiği ölçümlerini kullanmadığını gösterebilir. Doğaüstü korku filminin devamını çekmeyi kabul edip etmeyeceklerini zaman gösterecek, ancak orijinal filmin üzerinden bir yıl geçmiş olması pek de iyi bir işaret değil.

Kaynak: ComicBook.com

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow