Henry Cavill ve Gal Gadot’un Küçük Oyuncuları Flash’tan Kesildi

James Gunn’ın DCU için yeniden başlatması, hem Henry Cavill hem de Gal Gadot’un kamera hücresine sahip oldukları The Flash’tan çıkarılmasıyla devam ediyor. DCU’nun yeniden başlatma planları, Henry Cavill’in ve Gal Gadot’un yakında çıkacak olan kamera hücresinde olduğu gibi devam ediyor. Flaş kesildiği bildirildi. Flaş Ezra Miller’ı bir kez daha The Fastest Man Alive rolünde canlandıracak, […]

Henry Cavill ve Gal Gadot’un Küçük Oyuncuları Flash’tan Kesildi

James Gunn’ın DCU için yeniden başlatması, hem Henry Cavill hem de Gal Gadot’un kamera hücresine sahip oldukları The Flash’tan çıkarılmasıyla devam ediyor.


DCU’nun yeniden başlatma planları, Henry Cavill’in ve Gal Gadot’un yakında çıkacak olan kamera hücresinde olduğu gibi devam ediyor. Flaş kesildiği bildirildi. Flaş Ezra Miller’ı bir kez daha The Fastest Man Alive rolünde canlandıracak, Barry Allen DC’nin çoklu evrenini katedecek ve Sasha Calle’in Supergirl’ü ve Batman olarak geri dönen Michael Keaton gibi farklı kahraman versiyonlarıyla tanışacak.


Göre THRhem Henry Cavill hem de Gal Gadot oyundan çıkarıldı. Flaş. Cavill’in Süpermen çıkışı, James Gunn’ın rolde daha genç bir aktörün oynayacağı Süpermen yeniden başlatmasını duyurmasından bu yana sosyal medya tartışmalarının odak noktası oldu. Cavill’in kamera hücresi kesiliyor Flaş film için yakın zamanda yapılan bir test gösteriminde yer almadığı göz önüne alındığında, Gunn’ın duyurusundan önce söylendi. Gadot’un durumu biraz farklı çünkü DC Studios’un yönetmen Patty Jenkins’in vizyonunu sürdürmemeyi seçtiği de ortaya çıktı. Harika Kadın 3. Jenkins’in çıkışı, Gadot’un gruptan çıkarılmasının nedeni Flaş, ancak aktrisin DCU’dan tamamen ayrılıp ayrılmayacağı henüz bilinmiyor. Ödeme THRtam alıntı aşağıda:

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Cavill ayrıca 2023’te vizyona girecek dört DC filminden biri olan The Flash’ta bir kamera hücresi çekti, ancak kaynaklar, stüdyonun devam etmemeyi seçmesi nedeniyle Gal Gadot’un Wonder Woman rolüyle birlikte kamera hücresinin artık kesildiğini söylüyor. yönetmen Patty Jenkins’in Wonder Woman 3 versiyonu.

İlgili: Flash Filmi, Supergirl’ün Süpermen’i 1 Anahtar Şekilde Değiştirdiğini Onayladı


James Gunn Tüm Justice League Oyuncularını Yeniden Başlayacak mı?

DCEU Joss Whedon Adalet Ligi Canon

Cavill’in kovulmasından ve kamera hücresinin kesilmesinden sonra Flaş Gadot ile birlikte karakterlerinin DCU geleceği değişiyor. Gunn, serinin çiçek açmasına ve çizgi romanların sunduğu tam potansiyele ulaşmasına izin verecek bir DCU yeniden başlatmasını hedefliyor. Bu nedenle, DCEU’nun tüm kadrosunun çok iyi bir şansı var. Adalet Ligi evreni sonsuza dek terk edecek. Cavill sadece en son ayrılış, ancak Ray Fisher’ın DC ana şirketi Warner Bros. Discovery ile bir dizi halka açık yüzleşmesi, Cyborg olarak kaderini uzun zaman önce belirledi.

Ben Affleck de yazmaya, yönetmeye ve başrolde yer almaya ayarlandığı solo filmden çekildikten sonra Batman rolünü geride bırakmış gibi görünüyordu. Flaş ve Aquaman 2ancak Wonder Woman ve Superman’in kesildiği göz önüne alındığında Flaş, Affleck’in Batman’inin tekrar ekrana gelmemesi için gerçek bir olasılık var. Yeni DC başkanı Gunn, ona yönetecek bir proje bulmak için Affleck ile görüşmekten bahsetti, bu yüzden en azından Affleck’in yeni DCU’ya bir şekilde dahil olma, hatta belki yeni bir Batman filmi yönetme şansı var.

Bu, Miller, Jason Momoa ve Gadot’un ayakta kalmasına neden oluyor ve Gadot, Gadot’un çöküşünün ardından en fazla risk altında. Harika Kadın 3 ve kamera hücresi kesiliyor Flaş. Miller büyük olasılıkla serbest bırakıldıktan sonra geri dönmeyecek. Flaş. Oyuncu, son birkaç yılda, Gunn ve Peter Safran’ın DC Studios’un CEO’ları olmadan önce The Flash’ın yeniden düzenlenmesi çağrılarına izin veren bir dizi tartışmaya dahil oldu ve bu Miller için pek iyiye işaret değil. Son olarak, son zamanlarda Gunn’ın Momoa’yı yeni DCU’da tutmak istediğine dair söylentiler dolaştı, ancak muhtemelen anti-kahraman Lobo gibi farklı bir rolle de olsa. Sonunda, her yeni rapor, yeni DCU’yu bekleyen şeyin Justice League’in tamamen yeniden başlatılması olduğunu öne sürüyor. Flaş orijinal DCEU için kuğu şarkısı olarak hizmet ediyor.

Sonraki: Snyder’ın Justice League Flaş Planı, DC’nin Snyderverse Sorununu Düzeltebilirdi

Kaynak: THR

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory