Her Yolda Business Sınıfı

Lenovo, ThinkPad T16 Gen 1 dizüstü bilgisayarı oluşturmakla olağanüstü bir iş çıkardı. Hemen hemen her ihtiyaç için yapılandırılabilir ve bol miktarda güç sağlar. Bu, iş odaklı bir cihazdır ve çalışan profesyonellerin çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmıştır. Sonuç olarak, çok çeşitli kullanım durumlarının üstesinden gelebilir ve kesinlikle uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle 2000 $’ın […]

Her Yolda Business Sınıfı

Lenovo, ThinkPad T16 Gen 1 dizüstü bilgisayarı oluşturmakla olağanüstü bir iş çıkardı. Hemen hemen her ihtiyaç için yapılandırılabilir ve bol miktarda güç sağlar. Bu, iş odaklı bir cihazdır ve çalışan profesyonellerin çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmıştır. Sonuç olarak, çok çeşitli kullanım durumlarının üstesinden gelebilir ve kesinlikle uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Özellikle 2000 $’ın kuzeyine kolayca ulaşabilen bir fiyat etiketi ile daha parlak bir ekran görmek isterdim, ancak sağlam performans ve harika pil ömrü ile 300 nit parlaklıkla yaşayabilirim. Rutin olarak dışarıda çalışıyorsanız, gelişmiş parlaklığa sahip ekranlarını görmek isteyebilirsiniz.

Framework dizüstü bilgisayar kadar kullanıcı tarafından onarılamaz olsa da, bu Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 dizüstü bilgisayarın alt paneli çıkarılarak, RAM ve sabit sürücü gibi bazı dahili bileşenlerin değiştirilmesine izin verilir. Herhangi bir donanımı olabildiğince uzun süre kullanmayı hedefleyen türden biriyseniz, bunun gibi bir dizüstü bilgisayarda RAM ve depolama alanını yükseltme yeteneği, herhangi bir satın alma işleminin ön koşulu olmalıdır.

Lenovo ThinkPad T16 Gen 1’i, tümü seçtiğiniz parçalara ve ürüne dahil ettiğiniz yazılıma bağlı olarak 1055,52 ABD dolarından 2.000 ABD dolarına kadar çeşitli fiyatlara bulabilirsiniz. Lenovo web sitesi. Burada incelediğimiz yapının fiyatı yaklaşık 2099$.

Teknory