Hiçbir anlam ifade etmeyen 12 Marvel Sinematik Evreni anı

Marvel’in Yenilmezleri: Ultron Çağı.. Soldan sağa: Hulk (Mark Ruffalo), Kaptan Amerika (Chris Evans), Demir Adam (Robert Downey Jr.), Hawkeye (Jeremy Renner), Black Widow (Scarlett Johansson) ve Thor ( Chris Hemsworth).Ph: film Çerçevesi..©Marvel 2015 Marvel Sinematik Evreni, birçok farklı film ve diziden oluşan, tüm projeleri arasında bazı tutarsızlıklara yol açan bir ezici güç. O halde şimdiye […]

Hiçbir anlam ifade etmeyen 12 Marvel Sinematik Evreni anı

Marvel’in Yenilmezleri: Ultron Çağı.. Soldan sağa: Hulk (Mark Ruffalo), Kaptan Amerika (Chris Evans), Demir Adam (Robert Downey Jr.), Hawkeye (Jeremy Renner), Black Widow (Scarlett Johansson) ve Thor ( Chris Hemsworth).Ph: film Çerçevesi..©Marvel 2015

Marvel Sinematik Evreni, birçok farklı film ve diziden oluşan, tüm projeleri arasında bazı tutarsızlıklara yol açan bir ezici güç. O halde şimdiye kadarki en kafa karıştırıcı 12 MCU anına bir göz atmanın zamanı geldi!

Marvel Sinematik Evreni 32 film ve 23 diziden (Netflix’in yapımcılığını üstlendiği diziler dahil) oluşuyor ve toplamda 55 projeden oluşuyor ve bu sayı artmaya devam ediyor. Bu, aralarında karmaşık bir şekilde bağlantılı olan ve hepsi aynı kapsayıcı hikayeyi paylaşan şaşırtıcı sayıda başlıktır. Ancak MCU’lar kadar büyük bir anlatıyı bazı hatalar yapmadan oluşturamazsınız.

Marvel Sinematik Evreni’nde hiçbir anlam ifade etmeyen çok sayıda an yaşandı. Bunlar tematik hatalar, karakter dışı yaylar veya süreklilik açısından uyumsuzluk olabilir. Durum ne olursa olsun, MCU’nun hatasız olmadığını inkar edemeyiz.

Bu kadar büyük bir bağlantılı evrene sahip olmanın sorunu, Dünya’daki dev bir Göksel varlığın dondurulması gibi şeylerden kaçamamanızdır. Ebedilerve daha sonraki herhangi bir projede bundan tekrar bahsedilmediği için izleyicilerin ona ne olduğunu sormasını beklemeyin.

Tıpkı bu örnekte olduğu gibi, diğer birçok an da bize cevaplardan çok sorular bıraktı. O halde, şimdiye kadarki en kafa karıştırıcı MCU anlarından 12’sine göz atmanın ve onları tam olarak neyin bu kadar gizemli kıldığını tartışmamızın zamanı geldi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow