House of the Dragon 2. Sezon: Yayın tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-24T13:23:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T13:24:01 House of the Dragon 2. Sezon hakkında olası çıkış tarihinden oyunculara, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada. Resmi: House of the Dragon, feci (unutulamaz) feci son sezonundan sonra Game of Thrones’un görkemli bir dirilişidir. George RR Martin’in Ateş ve Kan’ına dayanan ön bölüm, […]

House of the Dragon 2. Sezon: Yayın tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-24T13:23:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T13:24:01

House of the Dragon 2. Sezon hakkında olası çıkış tarihinden oyunculara, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

Resmi: House of the Dragon, feci (unutulamaz) feci son sezonundan sonra Game of Thrones’un görkemli bir dirilişidir.

George RR Martin’in Ateş ve Kan’ına dayanan ön bölüm, Deli Kral’ın ölümünden ve Daenerys’in doğumundan 172 yıl önce başlıyor ve ikonik evi günümüze getiren – Ejderhaların Dansı olarak bilinen – iç savaşın hikayesini anlatıyor. dizleri.

İzleyiciler ilk sezona göz attıktan sonra 2. Sezonu ne zaman bekleyebileceklerini merak ediyor olabilir. İşte yayın tarihinden fragmana, oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

House of the Dragon’dan sonraki spoilerlar…

House of the Dragon 2. Sezon: Bir sezon daha mı geliyor?

House of the Dragon 2. sezon için geri dönüyor.

Bu, House of the Dragon prömiyerinin yayıncının tarihteki en büyük lansmanı haline gelmesinden ve Avrupa’da “benzeri görülmemiş bir talep” ve ABD’de yaklaşık 10 milyon izleyici çekmesinden sonra gelir.

İlk bölüm aynı zamanda 2022’de premium kablo ve yayında en çok izlenen prömiyer olarak en üst sıralarda yer aldı ve bu yıl popüler kültür hakimiyeti için ana rakibi olan Stranger Things Sezon 4’ü yenmeyi başardı.

gereğince yapılan açıklamada Son tarihHBO Programlama Başkan Yardımcısı Francesca Orsi şunları söyledi: “Tüm House of the Dragon ekibinin 1. Sezonda başardıklarından gurur duymanın ötesinde.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Olağanüstü oyuncu kadromuz ve ekibimiz, büyük bir zorluğun üstesinden geldi ve tüm beklentileri aşarak, şimdiden mutlaka görülmesi gereken bir televizyon programı haline gelen bir program sundu.

“George’a çok teşekkür ederim [R.R. Martin]Ryan [Condal]ve Miguel [Sapochnik] bu yolculukta bize öncülük ettiğiniz için. 2. Sezon ile Targaryen Hanesi’nin destansı destanını hayata geçirmeye devam etmekten daha fazla heyecan duyamazdık.”

House of the Dragon 2. Sezon çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

House of the Dragon 2. Sezon en erken 2024’te çıkacak.

Ile konuşmak AkbabaHBO içerik sorumlusu Casey Bloys şunları söyledi: “Planı oluşturmaya yeni başlıyoruz ve tıpkı geçen sefer olduğu gibi, pek çok bilinmeyen var.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Utangaç veya ketum olmak için değil, ama bu tarihte hazır olacağını söylemek istemezsin ve sonra taşımak zorundasın… 2023’te bekleme.”

İkinci sezonun geliştirmeleri Ağustos’ta başladı ve üretimin resmi olarak 2023 baharında başlaması planlanıyor.

Daha fazla duyuru üzerine bu alanı güncelleyeceğiz.

House of the Dragon 2. Sezon oyuncu kadrosu: İçinde kimler var?

Şu anda, aşağıdaki oyuncu kadrosunun House of the Dragon 2. Sezondaki rollerini yeniden oynamasını bekleyebiliriz:

 • Matt Smith Prens Daemon Targaryen olarak
 • Emma D’Arcy Prenses Rhaenyra Targaryen olarak
 • Olivia Cooke Leydi Alicent Hightower olarak
 • Rhys Ifans Sör Otto Hightower olarak
 • Ewan Mitchell Aemond Targaryen olarak
 • Tom Glynn-Carney Aegon II Targaryen olarak
 • Phia Saban Helaena Targaryen olarak
 • Steve Toussaint Lord Corlys Velaryon olarak
 • Eve Best Prenses Rhaenys Targaryen olarak
 • Fabien Frankel Sör Criston Cole olarak
 • Graham McTavish Sör Harrold Westerling olarak

Milly Alcock’un genç Prenses Rhaenyra Targaryen olarak dönüşünü, Emily Carey’i de genç Leydi Alicent Hightower olarak görmemiz pek olası değil. Carey, “sohbetler” olduğunu söyledi, ancak 1. Sezonda sık sık yeniden düzenlendikten sonra, bunun muhtemelen yalnızca kısa bir geri dönüş olacağını söyledi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Paddy Considine, Bölüm 9’da öldüğü göz önüne alındığında, Kral Viserys I olarak geri dönmeyecek.

House of the Dragon 2. Sezon konusu: Ne hakkında olacak?

House of the Dragon 2. Sezon ile ilgili olarak bu yazının yazıldığı tarihte hiçbir resmi olay örgüsü detayı paylaşılmadı.

1. Bölüm, daha samimi ve destansı bir hikaye için sahneyi hazırlıyor. Game of Thrones, Beyaz Yürüteçlerin yeniden dirilişiyle ve Demir Taht için yayılan çekişmeyle ilgilenirken, House of the Dragon tek bir aileye odaklanır: Targaryenler.

Geçmiş bölümlerin ayrıntılı incelemeleri ve özetleri için House of the Dragon kapsamımıza buradan göz atabilirsiniz.

House of the Dragon 2. Sezon Fragmanı: Fragman var mı?

Hayır, bu yazının yazıldığı sırada House of the Dragon 2. Sezon fragmanı yok.. Bu arada aşağıdan 1. Sezon fragmanını izleyebilirsiniz:

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Henüz üretime girmediği için, en erken 2023’e kadar bir tanıtım fragmanı beklemeyin.

House of the Dragon 2. Sezon hakkında bildiklerimiz bu kadar. Yeni duyurular üzerine bu sayfayı güncelleyeceğiz ve bu arada aşağıdan diğer TV merkezlerimize göz atabilirsiniz:

Sonumuz HBO | Güç Yüzükleri 2. Sezon | Yenilmez Sezon 2 | The Boys 4. Sezon | Stranger Things Sezon 5 | Aktarım Sezon 4 | Ted Lasso Sezon 3 | Sen Sezon 4 | Witcher Sezon 3 | Witcher: Kanın Kökeni | 2. Sezon

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow