İlk ‘Renfield’ İncelemeleri, Nic Cage’in Tam Bir Karışıklık Arasında Parladığını Öneriyor

Universal üzerinden görüntü Nicholas Kafesi gülünç bir şekilde kamp filmleriyle geçen bir başka çarpıcı yılın keyfini çıkarıyor ve Renfield ilk incelemelere göre farklı değil: ancak filmin dikkate değer tek parçası o olabilir. Drakula olarak abartılı, eklektik bir aktöre sahip olmayı ilk kim düşündüyse, dünyadaki tüm övgüyü hak ediyor. Drakula rolü için başka hiçbir aktör bu […]

İlk ‘Renfield’ İncelemeleri, Nic Cage’in Tam Bir Karışıklık Arasında Parladığını Öneriyor

Universal üzerinden görüntü

Nicholas Kafesi gülünç bir şekilde kamp filmleriyle geçen bir başka çarpıcı yılın keyfini çıkarıyor ve Renfield ilk incelemelere göre farklı değil: ancak filmin dikkate değer tek parçası o olabilir.

Drakula olarak abartılı, eklektik bir aktöre sahip olmayı ilk kim düşündüyse, dünyadaki tüm övgüyü hak ediyor. Drakula rolü için başka hiçbir aktör bu kadar mükemmel bir şekilde seçilemezdi. Belki de Cage’in uzun kariyeri boyunca daha önce hiç vampir lordu oynamamış olması daha şaşırtıcı. Onun performansı Renfield filme genel tepki, pekala, berbat olsa da, bol bol övgü alıyor. Üzgünüm.

Eleştirmenler, neredeyse evrensel olarak filmin her yerde olduğu ve ne bir komedi olacak kadar komik ne de bir korku olacak kadar korkutucu olduğu konusunda hemfikir olduğundan, eleştirmenler erkenden kan dökmek için çıktılar. Eğlenceli bir aksiyon umuyorsanız, orada da fazla umutlanmayın.

Ama hepimiz tam olarak neden onunla ilgilendiğimizi biliyoruz: Nicolas Cage. Brian Lloyd’un kısa ve öz ifadesiyle, “Renfield’ın dişleri yok ama Nicolas Cage var ve bu kadar yeter”. Renfield için olumlu eleştiriler de oldukça ortalama bir 3 yıldızlı filmin ötesinde bir resim çizmiyor, şu anda zayıf bir seviyede oturuyor. yüzde 72 29 incelemeden sonra Rotten Tomatoes’da.

Bununla birlikte, canlandırıcı, Hollywood’un Cage’e sadece roller atmaya ve ona rolden ne isterse onu yapmasını söylemeye olan ilgisinin tazelenmesidir. Adını onun gibi bilen çok az oyuncu var ve hatta kendilerini bu tür tuhaf performanslara adayan daha da az oyuncu var.

Renfield 14 Nisan’da sinemalarda olacak.

Teknory