Indiana Jones And The Great Circle Bu Yıl Çıkıyor, İlk Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı

Machine Games’in Indiana Jones oyunu resmi bir isim aldı ve ilk oynanış gösterimi bugünkü Xbox Developer Direct sırasında gerçekleşti. Ayrıca bu yılın sonlarında başlayacağını da öğrendik. EW.com ayrıca oyunda Harrison Ford’un benzerliğinin görüneceğini ancak onu Troy Baker (The Last of Us, Bioshock Infinite) tarafından canlandırılacağını doğruladı. Maceranın adı Indiana Jones ve Büyük Çember ve Indy’nin […]

Indiana Jones And The Great Circle Bu Yıl Çıkıyor, İlk Oynanış Görüntüleri Ortaya Çıktı

Machine Games’in Indiana Jones oyunu resmi bir isim aldı ve ilk oynanış gösterimi bugünkü Xbox Developer Direct sırasında gerçekleşti. Ayrıca bu yılın sonlarında başlayacağını da öğrendik. EW.com ayrıca oyunda Harrison Ford’un benzerliğinin görüneceğini ancak onu Troy Baker (The Last of Us, Bioshock Infinite) tarafından canlandırılacağını doğruladı.

Maceranın adı Indiana Jones ve Büyük Çember ve Indy’nin en iyi yaptığı şeyi yapmasına yardımcı oluyor: bulmacaları çözmek, mezarları keşfetmek ve Nazileri alt etmek. 1937’de olaylar arasında geçen Kayıp Ark’ın Baskıncıları Ve Son Haçlı SeferiIndy, dünyayı dolaşan kadim bir gizemi çözmek için çalıntı bir eserin peşinde.

Machine Games’in modern Wolfenstein oyunları gibi The Great Circle da birinci şahıs bir deneyimdir. Bu daha samimi perspektifte silahlı çatışmalara ve yumruk dövüşlerine katılmayı bekleyin, ancak oyun, tırmanma sahneleri sırasında üçüncü kişiye geçiş yapıyor.

Indy’ye, kendisini Dr. Jones’la karşılıklı yarar sağlayan (ve şaka ağırlıklı) bir ortaklığa sokan, kendi hedeflerinin peşinde koşan araştırmacı gazeteci yeni karakter Gina yardımcı olacak. İkili, Mısır, Vatikan, Himalayaların zirveleri ve Sukhothai’nin batık tapınakları gibi yerlere seyahat ederek, Makine Oyunları’nın sattığı bulmacalarla dolu çeşitli mezarları, ya zekanızı kullanarak ya da ara sıra kaba kuvvet kullanarak birden fazla çözümü var. .

Indy’nin imzası olan kırbaç, düşmanların ışıklarını söndürmenin veya yüzlerine vurmanın yanı sıra oyunun her alanına dahil ediliyor. Duvarları ölçeklendirmek için kıskaç noktalarına tutturmak gibi çapraz geçişler için kullanılabilir. Düşmanların arasından gizlice geçmek için dikkat dağıtacak nesneleri kırbaçlayabilirsiniz. Veya uzaktaki düşmanları kendinize doğru çekmek de dahil olmak üzere, Indy’ye borcu varmış gibi serserileri kırbaçlayabilirsiniz.

Machine Games, The Great Circle’ın oyuncu seçimine önem verdiğini söylüyor. Sessizce gizlice geçmek veya görünürdeki her şeyi kırbaçlamak için seviyeler arasında birden fazla rota keşfedebilirsiniz. Oynanış fragmanı, Indy’nin havada it dalaşında uçaktan uçağa atladığını, düşmanları biçmek için makineli tüfek kullandığını ve düşmanları yüksek tüneklerden kırbaçlarken tehlikeli çıkıntılardan sallandığını görmek gibi heyecan verici sahneler gösteriyor.

Indiana Jones ve The Great Circle bu yıl Xbox Series X/S ve PC için çıkıyor. Aynı zamanda Xbox Game Pass’e de geliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow