Indiana Jones Disney+ Show, 2 Büyük Franchise Karakterini İçermeyecek

Indiana Jones and the Dial of Destiny yönetmeni James Mangold, iki büyük franchise karakterinin duyurulan Disney+ şovunda olmayacağını doğruladı. açıklanmasının ardından bir Indiana Jones Disney+ şovu yapım aşamasında, yönetmen James Mangold iki büyük franchise karakterinin dizide yer almayacağını açıkladı. Harrison Ford’un ikonik arkeologu ilk olarak Stephen Spielberg’in filminde ortaya çıktı. Kayıp Ark’ın Akıncıları 1981’de ve […]

Indiana Jones Disney+ Show, 2 Büyük Franchise Karakterini İçermeyecek

Indiana Jones and the Dial of Destiny yönetmeni James Mangold, iki büyük franchise karakterinin duyurulan Disney+ şovunda olmayacağını doğruladı.


açıklanmasının ardından bir Indiana Jones Disney+ şovu yapım aşamasında, yönetmen James Mangold iki büyük franchise karakterinin dizide yer almayacağını açıkladı. Harrison Ford’un ikonik arkeologu ilk olarak Stephen Spielberg’in filminde ortaya çıktı. Kayıp Ark’ın Akıncıları 1981’de ve kahraman o zamandan beri üç ek devam filminde rol aldı. Ford, bundan sonra Mangold’s’taki karakteri oynayacak Indiana Jones ve Kader Kadranı, bunun fötr şapkayı son kez giyip kamçıyı şaklatması bekleniyor. Yaklaşan film, John Rhys-Davies’den Sallah’ın dönüşünü içeriyor ama aynı zamanda Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Toby Jones ve Boyd Holbrook tarafından canlandırılan yeni karakterleri de tanıtıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

hakkında bilinen neredeyse hiçbir detay yoktur. Indiana Jones Disney + şovu, geliştirme sürecinin ne kadar erken olduğu nedeniyle, ancak mangold kısa bir süre önce Twitter’da bir hayrana, en az iki franchise karakterinin içinde olmayacağını doğrulamak için yanıt verdi. Yönetmen, en önemlisi, Ford’un arkeoloğunun dizide yer almayacağını açıklıyor, ancak tweet’leri, Waller-Bridge’den Jones’un gelecek filmde vaftiz kızı olan Helena’nın da olmayacağını açıkça ortaya koyuyor. Mangold’un iki tweet’ine aşağıdan göz atın:

İlgili: Indy Neden Indiana Jones 5’te Nazilerle Üçüncü Kez Savaşıyor?


​​​​​Disney+ Şovunda Hangi Indiana Jones Karakterleri Olabilir?

Short Round ve Indiana Jones, Indiana Jones and the Temple of Doom'da endişeli görünüyor.

İle birlikte Indiana Jones ve Kader Kadranı Ford’un kahramanı son kez oynaması bekleniyor, oyuncunun duyurulan gösteride yer almaması şaşırtıcı değil, ancak Waller-Bridge’in karakterinin de yer almayacağının ortaya çıkması, bir dizi heyecan verici olasılığın kapısını açıyor. rol aldıktan sonra Her Şey Her Yerde Aynı Anda Bu yılın başlarında, pek çok taraftar muhtemelen en son Ke Huy Quan’ın Kısa Turunu görmekten mutlu olacaktır. Indiana Jones ve Kıyamet Tapınağı, bir geri dönüş yapın ve şov bunun için mükemmel bir fırsat olabilir. Quan şimdi 51 yaşında ve dizi, Short Round’un bir yardımcı olarak değil, şimdi bir kahraman olarak kendi arayışına çıktığını görebilir.

gelen bir dizi karakter Indiana Jones Marcus Brody (Denholm Elliot) ve Henry Jones Sr. (Sean Connery) dahil olmak üzere evren artık hayatta değil, yani dizide görünebilecek orijinal karakterlerin listesi artık oldukça küçük. Rhys-Davies’in Sallah’ı, yardımcı karakter olarak kesinlikle bir kapasitede geri dönebilir, ancak şov, orijinal seriyle daha gevşek bir bağlantısı olan yeni birini tanıtmaktan daha iyi olabilir. Adı geçen Abner Ravenwood Kayıp Ark’ın Akıncıları ve ekranda görülmedi, Jones’a bir tür akıl hocası olarak hizmet etti ve potansiyel olarak Mısırbilimcinin hayatı hakkında bir prequel şovu ilgi çekici bir olasılık haline getirdi.

Indiana Jones Disney+ Şovu Ne Hakkında Olabilir?

Harrison Ford Phoebe Waller-Bridge Indiana Jones ve Dial of Destiny başlığı

Indiana Jones ve Kader Kadranı çoğunlukla 1969 yılında geçmesi bekleniyor, bu da serinin artık Spielberg’in orijinal 3 filminin 1930’lar döneminden kesin olarak uzaklaştığı anlamına geliyor. Seriyi geleceğe taşımak ve potansiyel olarak sevilen orijinal üçlemenin atmosferini kaybetmek yerine, dizi, eski bir gizemi ortaya çıkarmaya çalışan yeni bir karakterin ardından zamanda 1920’lere geri dönebilir. Naziler her zaman mevcutken Indiana Jones franchise kötü adamları, şov, potansiyel olarak I. Dünya Savaşı’nın ardından aksiyon için bir zemin görevi görecek yeni bir düşman gücü ortaya çıkarabilir.

Devamı: Indiana Jones 5, Harrison Ford’un Son Filmi İçin Neden Mükemmel?

Kaynak: James Mangold

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Indiana Jones 5 Tanıtım Posteri
    Indiana Jones ve Kader Kadranı

Teknory