İngiltere – Malta 2023 canlı yayını: Euro 2024 elemelerini ücretsiz nasıl izleyebilirim?

TL;DR: İngiltere ile Malta arasındaki Euro 2024 eleme maçını izleyin Kanal 4. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. İngiltere, Euro 2024 elemelerinde Malta ile karşılaşacak ve taraftarlar Three Lions’tan üstün bir galibiyet bekliyor. Tek taraflı bir oyundan başka bir şey göremiyoruz ama hâlâ heyecanlanacak çok şey var. İngiltere kadroya birkaç yeni yüz […]

İngiltere – Malta 2023 canlı yayını: Euro 2024 elemelerini ücretsiz nasıl izleyebilirim?

TL;DR: İngiltere ile Malta arasındaki Euro 2024 eleme maçını izleyin Kanal 4. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


İngiltere, Euro 2024 elemelerinde Malta ile karşılaşacak ve taraftarlar Three Lions’tan üstün bir galibiyet bekliyor. Tek taraflı bir oyundan başka bir şey göremiyoruz ama hâlâ heyecanlanacak çok şey var. İngiltere kadroya birkaç yeni yüz kattı ve Cole Palmer, Ezri Konsa ve Rico Lewis gibi isimlerin ilk çıkışlarını görebiliriz.

İngiltere – Malta maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

İngiltere-Malta maçı ne zaman?

İngiltere ve Malta buluşacak 19 Kasım 19:45 GMT. 17 Londra, İngiltere’deki Wembley Stadyumu’nda.

İngiltere – Malta maçını ücretsiz nasıl izleyebilirsiniz?

İngiltere – Malta maçını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Kanal 4başlayan kapsama alanıyla 19 Kasım 19:00 GMT 17.

Kanal 4, İngiltere ile coğrafi olarak sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, Kanal 4 gibi sitelere desteklenmeyen konumlardan erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek Kanal 4’e dünyanın her yerinden erişin:

 1. Bir VPN’e kaydolun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek Kanal 4

 5. İngiltere – Malta maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak para iade garantileri sunma eğilimindedirler. Bu tekliflerden yararlanarak, paranızı taahhüt etmeden Kanal 4 gibi ücretsiz yayın platformlarının engelini kaldırabilirsiniz. Bu açıkça uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce size İngiltere-Malta maçını izlemeniz için yeterli zaman veriyor.

Kanal 4 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı Kanal 4 gibi ücretsiz yayın sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile İngiltere – Malta maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory