Instagram kapalı görünüyor ve hesap erişimini etkiliyor

Instagram şu anda çalışmıyor gibi görünüyor, ancak birçok kullanıcının bildirdiği aksaklık garip. Sorun sadece kullanıcıların popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamasına erişimde sorun yaşamaları değil, aynı zamanda kendi hesaplarına erişimde de sorun yaşamaları ve hesap askıya alma bildirimlerine maruz kaldıklarını bildirmeleridir. Pazartesi sabahı, görünen Instagram kesintisi Twitter’da kullanıcılar tarafından bildirildi ve üzerinde aşağı algılayıcı. Her …

Instagram kapalı görünüyor ve hesap erişimini etkiliyor

Instagram şu anda çalışmıyor gibi görünüyor, ancak birçok kullanıcının bildirdiği aksaklık garip. Sorun sadece kullanıcıların popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamasına erişimde sorun yaşamaları değil, aynı zamanda kendi hesaplarına erişimde de sorun yaşamaları ve hesap askıya alma bildirimlerine maruz kaldıklarını bildirmeleridir.

Pazartesi sabahı, görünen Instagram kesintisi Twitter’da kullanıcılar tarafından bildirildi ve üzerinde aşağı algılayıcı. Her iki site de, kullanıcıların aniden IG hesaplarına erişimini kaybettiğini ve hesap askıya alma bildirimleri verildiğini söyleyen çok sayıda rapor içeriyordu.

Bu kullanıcı raporlarının çoğu benzer bir yol izledi. Kullanıcılar genellikle durumu, hesaplarına erişimlerinin olmadığını keşfettiklerinde, ardından bir hesap askıya alma bildirimi verildiğini, ancak askıya alınma nedenini bilmediklerini belirttiler. Daha sonra bir doğrulama süreciyle hesaplarını eski haline getirmeye çalıştılar, ancak bu süreçte hiçbir yere varamadılar.

Instagram durumun farkında gibi görünüyor. Instagram’ın halkla ilişkiler ekibinin resmi Twitter hesabı, esasen IG’nin sorunun farkında olduğunu ve “araştırdığını” söyleyerek aşağıdaki ifadeyi tweetledi.

Bazılarınızın Instagram hesabınıza erişim sorunları yaşadığının farkındayız. Bunu inceliyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. #instagramdown

— Instagram İletişimleri (@InstagramComms) 31 Ekim 2022

Bu gelişmekte olan bir hikaye. #instagramdown durumu hakkında daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda bu makaleyi güncelleyeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow