iPhone 14 satışta: Best Buy’da 1.000$’a varan tasarruf edin

1.000$’A KADAR TASARRUF EDİN: Best Buy’ın Apple Satış Etkinliği yayında ve beraberinde iPhone 14 fırsatları da geliyor(yeni bir sekmede açılır) bolca. 8 Aralık’a kadar, eski bir iPhone’un uygun şekilde etkinleştirilmesi ve takas edilmesiyle bir iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro veya 14 Pro Max’te 1.000 ABD Dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz. Bu tatil sezonunda ucuz teknoloji […]

iPhone 14 satışta: Best Buy’da 1.000$’a varan tasarruf edin

1.000$’A KADAR TASARRUF EDİN: Best Buy’ın Apple Satış Etkinliği yayında ve beraberinde iPhone 14 fırsatları da geliyor(yeni bir sekmede açılır) bolca. 8 Aralık’a kadar, eski bir iPhone’un uygun şekilde etkinleştirilmesi ve takas edilmesiyle bir iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro veya 14 Pro Max’te 1.000 ABD Dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz.


Bu tatil sezonunda ucuz teknoloji arıyorsanız, Best Buy tam size göre. Bir dizi kısa satışın yer aldığı 20 Günlük Anlaşma etkinliğinin yanı sıra(yeni bir sekmede açılır) tüm departmanlardaki ürünlerde ve 12 Günlük oyun indiriminde(yeni bir sekmede açılır)Bize oyun ekipmanlarında bir günlük indirim sağlayan , aynı zamanda dört günlük bir Apple Satış Etkinliğine de ev sahipliği yapıyor. Dürüst olmak gerekirse, perakendecinin ne kadar devam ettiğini takip etmek zorlaşıyor. (Günlük indirimleri buradan takip edebilirsiniz).

Apple Satış Etkinliği yalnızca 8 Aralık’a kadar, sınırlı sayıda ve sıfır yağmur kontrolü ile canlı. Tercüme: İstediğiniz bir şey görürseniz, hemen alın. İPad’ler, MacBook’lar, Apple Saatler ve aksesuarlarda sağlam fırsatlar var, ancak iPhone 14 fırsatları(yeni bir sekmede açılır) özellikle eski bir iPhone’u takas etmeye hazır kişiler için iyidir. Nitelikli etkinleştirme ve takasla, yeni bir iPhone 14’te 1.000 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz. İndirim, kullandığınız operatöre ve seçtiğiniz telefona bağlıdır elbette, ancak daha eski bir iPhone’unuz varsa, onu yenisiyle değiştirebilirsiniz. yepyeni bir şaplak hemen hemen ücretsiz.

Verizon iPhone 14 Fırsatları

Best Buy aracılığıyla bu teklifi etkinleştiren Verizon kullanıcıları, iPhone 14 Serisi modellerde 1.000 ABD dolarına kadar tasarruf edebilir, ancak elbette bazı ince yazılar var. Öncelikle, Verizon için uygun bir telefon satın almanız gerekecek(yeni bir sekmede açılır) tam perakende fiyatıyla (veya Verizon taksit planı aracılığıyla) ve uygun bir planda etkinleştirin. İndiriminizi almak için şu adrese gitmeniz gerekir: www.vzw.com/tradein, oturum açın ve takas işleminizi göndermek için talimatları izleyin. Bir iPhone 11 Pro veya daha yenisine sahipseniz, iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max için 1.000 ABD Doları veya bir iPhone 14 için 800 ABD Doları kazanabilirsiniz. Daha eski iPhone modelleri, herhangi bir iPhone 14 modelinde yalnızca 800 ABD Doları tutarında promosyonel takas değeri alacaktır. .

AT&T iPhone 14 Fırsatları

Yeni bir iPhone 14 almak isteyen AT&T kullanıcıları, benzer şekilde eski telefonlarını fatura kredileri için takas edebilirler. AT&T için uygun bir telefon satın almanız gerekecek(yeni bir sekmede açılır) bir taksit planıyla, uygun bir AT&T Unlimited planında etkinleştirin, ardından şu adrese gidin: www.att.com/tradein ve promosyon kodunu kullanarak takas talebinizi göndermek için talimatları izleyin TİCARET TEKLİFİ22. Fatura kredileri, yalnızca AT&T ile takas işlemi tamamlandıktan sonra faturanızda görünecektir. iPhone 11 Pro Max ve daha yenisinin takası size 1.000 ABD doları fatura kredisi kazandırırken, daha eski iPhone modelleri size 800 ABD dolarına kadar fatura kredisi kazandıracak.

T-Mobile iPhone 14 Fırsatları

T-mobile kullanıcıları, uygun bir yeni iPhone 14 ile kullanılmak üzere bir dizi uygun hizmeti etkinleştirerek harekete geçebilirler.(yeni bir sekmede açılır), ama sadece biraz daha ilgili. Uygun bir telefonla (iPhone XR ve daha yenisi) ticaret yapmanız, T-Mobile taksit planıyla T-Mobile için uygun bir telefon satın almanız, kredi öncesi cihaz fiyatı üzerinden gerekli tüm peşinatı ve geçerli vergileri ödemeniz ve 800 $’a kadar fatura kredisi almak için uygun bir ses tarifesi planında aktif ve iyi durumda kalın. Daha eski iPhone modelleri ayrıca size 400 ABD dolarına kadar fatura kredisi sağlayabilir. Kredileri iki fatura dönemi içinde almaya başlayacaksınız.

Teknory