iPhone’un uydusu artık Verizon’un yol yardımı ile çalışıyor

TL;DR Verizon’un yol yardımı programı artık yeni iPhone’larda uydu aracılığıyla çalışıyor. Program ayda 4,99 ABD Doları karşılığında veya kullanım başına ödeme esasına göre sunulmaktadır. Apple, iPhone 15 serisinde uydu aracılığıyla yol yardımını tanıttı ve bu hizmeti sunmak için AAA ile iş birliği yaptı. Şimdi Verizon, kendi yol yardımı programı için iPhone’un uydu teknolojisinden yararlanıyor. MacSöylentiler […]

iPhone’un uydusu artık Verizon’un yol yardımı ile çalışıyor

TL;DR

  • Verizon’un yol yardımı programı artık yeni iPhone’larda uydu aracılığıyla çalışıyor.
  • Program ayda 4,99 ABD Doları karşılığında veya kullanım başına ödeme esasına göre sunulmaktadır.

Apple, iPhone 15 serisinde uydu aracılığıyla yol yardımını tanıttı ve bu hizmeti sunmak için AAA ile iş birliği yaptı. Şimdi Verizon, kendi yol yardımı programı için iPhone’un uydu teknolojisinden yararlanıyor.

MacSöylentiler bir tespit edildi güncellenmiş Apple destek sayfası iPhone 14 ve iPhone 15 hatlarının Verizon’un yol yardımı programına uydu aracılığıyla bağlanabildiğini doğruluyor. Ekleme, iOS 17.2 güncellemesinin bir parçası olarak geliyor ve cihazın Verizon SIM’ine sahip olmasını gerektiriyor.

Verizon’un yol yardımı hizmeti, hat başına aylık 4,99 ABD doları abonelik veya kullanım başına ödeme esasına göre mevcuttur. Aboneliği tercih ettiğinizde hücresel kapsama alanlarında dört hizmet talebinin yanı sıra her yıl uydu aracılığıyla bir talep alacaksınız. Bu iddialar arasında vinçle kaldırma, 10 mil kadar çekme, aküyü takviyeyle çalıştırma, kilitleme yardımı ve üç galona kadar yakıt dağıtımı yer alıyor.

Kullanım başına ödeme fiyatlandırması fikrini mi tercih ediyorsunuz? Daha sonra, beş millik bir çekme için 154 $ (artı her ilave mil için 7,25 $), lastik değişimi için 98 $ ve yakıt dağıtımı/kilitleme/atlatma için 92 $ ücretlendirileceksiniz.

Yine de Verizon’un mevcut karasal/hücresel kapsama alanının yanı sıra uydu tabanlı yol yardımı da sunduğunu görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu seçeneğin, sonunda yaygın uydu desteğine kavuştuklarında Android telefonlara da geleceği kesin.

iPhone’un uydusu artık Verizon’un yol yardımı ile çalışıyor

Teknory