İş Akışınızı İyileştirecek 5 Temel Slack İpucu

Son olarak, Slack kanallarınızda kendinizin veya iş arkadaşlarınızın yolunda gitmesine yardımcı olan bildirimler ve hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. Bir eğik çizgi komutu kullanarak, ihtiyaç duyduğunuz bilgi istemlerine göre özelleştirilmiş bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz. “/ Hatırlat” yazmak ve ardından ihtiyaç duyacağınız gerekli dürtmeyi açıklayan bir tümce gerekli olan tek şeydir. Slackbot işlevi, hatırlatıcınızı ayarlayıp unutabilmeniz için belirtilen zamanda geri […]

İş Akışınızı İyileştirecek 5 Temel Slack İpucu

Son olarak, Slack kanallarınızda kendinizin veya iş arkadaşlarınızın yolunda gitmesine yardımcı olan bildirimler ve hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. Bir eğik çizgi komutu kullanarak, ihtiyaç duyduğunuz bilgi istemlerine göre özelleştirilmiş bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz. “/ Hatırlat” yazmak ve ardından ihtiyaç duyacağınız gerekli dürtmeyi açıklayan bir tümce gerekli olan tek şeydir. Slackbot işlevi, hatırlatıcınızı ayarlayıp unutabilmeniz için belirtilen zamanda geri döndürür. Hatırlatıcılarınızı yönetmek için, devam eden tüm hatırlatıcılarınızın bir hesabını getirmek için “/remind list” yazın.

Kullanıcılar, bildirim alma şekillerini de özelleştirebilirler. Bir ekip lideri için günün hangi saatinde olursa olsun önemli mesajların iletilmesi gerekebilir. Örneğin, bildirim tercihlerinizde “acil durum”, “önemli” veya “acil” gibi şeyler için bildirimleri tetikleyecek anahtar kelimeler belirleyebilirsiniz.

Bu özelliklerin her ikisi için özelleştirilmiş yönetim kullanmak, tüm Slack iletişimlerinizde sahip olduğunuz deneyimi geliştirir. Bu özellikler, önemli görevlerin gözden kaçmasını önlemek isteyenler için mükemmeldir.

Teknory