İş İstasyonu Konforu ve Odaklanma İçin Şık (ve Çevre Dostu) Çözümler

Özel uzaktan kumanda iyi çalışıyor, ancak giderek daha fazla masa aydınlatma çözümünün “akıllı” hale gelmesiyle Illum, HomeKit benzeri uyumluluğa sahip olsaydı (üçüncü taraf bir uygulama tarafından olsa bile) daha da sezgisel olurdu. Ek olarak, belirli masalar, özellikle masaüstü ile montaj kelepçesi arasında temiz bir teması engelleyebilecek benzersiz arka tasarıma (yükseltilmiş bölmeler veya kalın kablo düzenleme […]

İş İstasyonu Konforu ve Odaklanma İçin Şık (ve Çevre Dostu) Çözümler

Özel uzaktan kumanda iyi çalışıyor, ancak giderek daha fazla masa aydınlatma çözümünün “akıllı” hale gelmesiyle Illum, HomeKit benzeri uyumluluğa sahip olsaydı (üçüncü taraf bir uygulama tarafından olsa bile) daha da sezgisel olurdu. Ek olarak, belirli masalar, özellikle masaüstü ile montaj kelepçesi arasında temiz bir teması engelleyebilecek benzersiz arka tasarıma (yükseltilmiş bölmeler veya kalın kablo düzenleme tepsileri) sahip olanlar, özel armatürler gerektirebilir, ancak iş istasyonlarının büyük çoğunluğunun aksi takdirde bir sorunu olmayacaktır. zahmetsiz kurulum. Illum, Fluidstance serisine harika bir ektir ve canlı ve net bir aydınlatma sağlar ancak şirketin diğer ürünlerinin aksine, kullanıcıların kurulumlarının Illum’un mevcut tasarım kısıtlamalarıyla uyumlu olduğundan emin olmaları gerekir.

Fluidstance, yenilikçi ürünler ve denenmiş masa aksesuarlarına yeni yaklaşımlar ile pazarda benzersiz bir alan oluşturmuştur. Alıcılar biraz daha fazla ödeyecek, ancak serideki her bir ürün yeniden kullanılabilirlik (çevresel etkiyi daha da azaltmak) için tasarlandı ve katma yatırım için olağanüstü değer sağlayacak şekilde (çevre dostu olmasına rağmen birinci sınıf malzemelerle) dayanacak şekilde üretildi. Yine de, Fluidstance serisi, her şeyden önce zihinsel ve fiziksel refahı destekleyen akıllı çözümler aracılığıyla çalışma hayatını iyileştirme vaadini yerine getiriyor. Kullanıcının uzak, hibrit veya ofis içi olmasına bakılmaksızın, ürünlerinden herhangi biri profesyonel bir iş istasyonuna harika bir ektir.

Daha fazla bilgi için göz atın Fluidstance.com. SlashGear’a bu özellik için bir Seviye denge tahtası ve çeşitli aksesuarlar sağlanmıştır.

Teknory