İşgal Altındaki Şehir Fragmanı, Ünlü Yönetmenin Yeni, Kapsamlı 2. Dünya Savaşı Belgeselini Ortaya Çıkarıyor

İşgal Altındaki Şehir’den, 12 Yıllık Esaret’in yönetmeni Steve McQueen’in kapsamlı 2. Dünya Savaşı belgeselini ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınlandı. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Ödüllü filmiyle tanınan yönetmen Steve McQueen 12 yıllık kölelikYakında çıkacak olan 2. Dünya Savaşı belgeseli […]

İşgal Altındaki Şehir Fragmanı, Ünlü Yönetmenin Yeni, Kapsamlı 2. Dünya Savaşı Belgeselini Ortaya Çıkarıyor

İşgal Altındaki Şehir’den, 12 Yıllık Esaret’in yönetmeni Steve McQueen’in kapsamlı 2. Dünya Savaşı belgeselini ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınlandı.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Ödüllü filmiyle tanınan yönetmen Steve McQueen 12 yıllık kölelikYakında çıkacak olan 2. Dünya Savaşı belgeseli için yeni bir fragman yayınlandı İşgal Altındaki Şehir.
  • Belgesel, savaş sırasında Hollanda’nın Amsterdam kentindeki Nazi işgalini ele alıyor ve bu tarihi olaya önemli bir bakış açısı sunuyor.
  • İşgal Altındaki Şehir 262 dakikalık önemli bir çalışma süresine sahiptir ve konunun sürükleyici ve derinlemesine araştırılmasını vaat eder. film 25 Aralık 2023’te vizyona girecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yönetmenden yeni bir fragman Steve McQueenyaklaşan İkinci Dünya Savaşı belgeseli İşgal Altındaki Şehir serbest bırakıldı. Yönetmen en çok filmiyle tanınıyor 12 yıllık kölelikAkademi Ödülleri’nde En İyi film ödülünü kazandı. O zamandan beri McQueen, uzun metrajlı film gibi başka projeleri de yönetti. pencereler ve belgesel dizisi Ayaklanma.

Şimdi, A24 McQueen’in yaklaşan 2. Dünya Savaşı belgeseli için yeni bir fragman yayınlandı İşgal Altındaki Şehir.

Fragmanda gösterildiği gibi belgesel, savaş sırasında Hollanda’nın Amsterdam kentindeki Nazi işgaline odaklanıyor. 25 Aralık 2023’te sinemalarda gösterime girecek olan film aynı zamanda 262 dakikalık devasa bir gösterim süresine sahip.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: A24/Twitter

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow