İşte Amazon’un Fallout TV Programının İlk Fragmanı

Yıllar süren bekleyişin ardından Amazon Studios, yakında çıkacak olan Fallout TV uyarlamasının ilk fragmanını yayınladı. Dizinin 12 Nisan’da Amazon Prime’da gösterime girmesi planlanıyor ve bu teaser, görsel açıdan bakıldığında serinin Bethesda’nın sevilen RPG’sinin özünü sadık bir şekilde yakaladığını kanıtlıyor. Araları açılmak tarafından hayata geçiriliyor Batı dünyası dizi sorumluları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Bethesda başkanı […]

İşte Amazon’un Fallout TV Programının İlk Fragmanı

Yıllar süren bekleyişin ardından Amazon Studios, yakında çıkacak olan Fallout TV uyarlamasının ilk fragmanını yayınladı. Dizinin 12 Nisan’da Amazon Prime’da gösterime girmesi planlanıyor ve bu teaser, görsel açıdan bakıldığında serinin Bethesda’nın sevilen RPG’sinin özünü sadık bir şekilde yakaladığını kanıtlıyor.

Araları açılmak tarafından hayata geçiriliyor Batı dünyası dizi sorumluları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Bethesda başkanı Todd Howard ise baş yapımcı olarak görev yapıyor. Kadroda yeni ortaya çıkan Vault 33 sakini Lucy rolünde Ella Purnell ve uygun bir şekilde “The Ghoul” olarak adlandırılan silahşör gulyabani rolünde Walton Goggins yer alıyor ve serinin özeti şu şekilde:

Tüm zamanların en iyi video oyunu serilerinden birine dayanan Fallout, neredeyse sahip olunacak hiçbir şeyin kalmadığı bir dünyada sahip olanların ve olmayanların hikayesidir. Kıyametten 200 yıl sonra, lüks serpinti barınaklarının nazik sakinleri, atalarının geride bıraktığı ışınlanmış cehennem manzarasına geri dönmek zorunda kalıyor ve kendilerini bekleyen inanılmaz derecede karmaşık, neşeli bir şekilde tuhaf ve son derece şiddetli bir evreni keşfettiklerinde şok oluyorlar.

Fragman, pek çok hayranın bir Fallout uyarlamasından bekleyeceği şeyleri içeriyor: güç zırhı, kasalar, ışınlanmış, mutasyona uğramış yaratıklar, patlayan kafadan vuruşlar ve karanlık bir mizah anlayışı. İşte, aşağıdaki gibi son canlı aksiyon başarı öykülerine kadar yaşayabileceğini umuyoruz Bizden geriye kalanlar Ve Bükümlü metal.


Fallout’a ilk bakış hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow