İşte bir üçüncü taraf uygulamasının Reddit’in değişikliklerinden nasıl kurtulabileceği

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Relay for Reddit geliştiricisi, Reddit’in API değişikliklerine yönelik olası bir çözümü özetledi. Relay for Reddit’in ücretsiz sürümünün bir abonelik modeline yol açacağını belirtiyor. “Relay’in ücretsiz sürümüne devam etme imkanı yok; aylık 3 ABD Doları (veya daha az) abonelik fiyatı elde edilebilir,” geliştirici David Brady kayıt edilmiş Reddit’teki bir özette. […]

İşte bir üçüncü taraf uygulamasının Reddit’in değişikliklerinden nasıl kurtulabileceği

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Relay for Reddit geliştiricisi, Reddit’in API değişikliklerine yönelik olası bir çözümü özetledi.
  • Relay for Reddit’in ücretsiz sürümünün bir abonelik modeline yol açacağını belirtiyor.

“Relay’in ücretsiz sürümüne devam etme imkanı yok; aylık 3 ABD Doları (veya daha az) abonelik fiyatı elde edilebilir,” geliştirici David Brady kayıt edilmiş Reddit’teki bir özette.

Üçüncü taraf Reddit uygulamalarına abonelik için ödeme yapar mısınız?

213 oy

Reddit, API erişimi için büyük bir ücret talep ediyor ve Apollo for Reddit geliştiricisi Christian Selig, bunun yılda 20 milyon dolara kadar çıkabileceğini iddia ediyor. Ancak Brady, kullanıcı başına ortalama API çağrısı sayısını kabaca 100’e düşürmek için değişiklikler uyguladığını söylüyor. Ve daha az çağrı sayısı, Reddit’e daha küçük bir fatura anlamına gelmeli.

Brady, rejigged bir uygulama için bunun ne anlama geldiğini açıklıyor:

Bu arama düzeyinde, 2-3 $ fiyat aralığında aylık Relay aboneliği sunma potansiyeli vardır.

Geliştirici, Reddit için ayarlanmış Relay uygulamasının reklamsız olacağını ve önerilen içeriğe sahip olmayacağını söylüyor. Ancak Reddit’in API değişiklikleri, üçüncü taraf uygulamalardaki müstehcen içeriği de engeller ve Brady, bu nedenle Relay for Reddit kullanıcılarının bu içeriğe erişemeyeceğini kabul eder.

Son olarak, geliştirici, bu değişikliklerin önündeki en büyük engellerden birinin, bunları uygulamak için “endişe verici derecede sıkı” son tarih olduğunu belirtti. Reddit’in API değişiklikleri 1 Temmuz’da yürürlüğe giriyor. Her iki durumda da, bir geliştiricinin potansiyel bir çözümü olduğunu görmek cesaret verici, ancak yine de Reddit’in bu değişiklikleri yürürlükten kaldırmasını veya değiştirmesini görmek istiyoruz, böylece üçüncü taraf uygulama geliştiricileri atlamak zorunda kalmayacak bu çemberler aracılığıyla.

İşte bir üçüncü taraf uygulamasının Reddit’in değişikliklerinden nasıl kurtulabileceği

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow