Jackie Chan, Rush Hour 4’ün çekildiğini açıkladı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-08T15:19:34 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-08T16:04:50 Aktör, Jackie Chan’ın devam filmi için geri dönmeye hazırlandığını ve Rush Hour 4’ün nihayet çalışmalara başladığını açıkladı. Chan ilk olarak 1998’de çok sevilen polis aksiyon-komedisi Rush Hour’da Chris Tucker’la birlikte Dedektif James Carter rolünde Başmüfettiş Lee olarak rol aldı. film, Çinli bir diplomatın kaçırılan kızını kurtarmak için […]

Jackie Chan, Rush Hour 4’ün çekildiğini açıkladı

Yayınlanan: 2022-12-08T15:19:34

Güncellenmiş: 2022-12-08T16:04:50

Aktör, Jackie Chan’ın devam filmi için geri dönmeye hazırlandığını ve Rush Hour 4’ün nihayet çalışmalara başladığını açıkladı.

Chan ilk olarak 1998’de çok sevilen polis aksiyon-komedisi Rush Hour’da Chris Tucker’la birlikte Dedektif James Carter rolünde Başmüfettiş Lee olarak rol aldı. film, Çinli bir diplomatın kaçırılan kızını kurtarmak için beklenmedik ortakları bir araya getiriyor.

Franchise dünya çapında 850 milyon doların altında hasılat yapan iki devam filmi üretti. Ne yazık ki, üçüncü taksitten bu yana 15 yıl geçti ve dördüncü taksitle ilgili güncellemeler çok azdı.

Şimdiye kadar: Jackie Chan’in kendisine göre, Yoğun Kullanım Saati 4 geliştirme aşamasındadır.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Jackie Chan’li Rush Hour 4 yapım aşamasında

Yakın zamanda Kızıldeniz film Festivali’nde bir görünüm sırasında Chan, dördüncü bir Yoğun Saatler filminin kesinlikle üzerinde çalışıldığını ve hatta senaryo hakkında filmin yönetmeniyle konuştuğunu açıkladı.

Kalabalığa “Şu anda dördüncü bölümden bahsediyoruz” dedi, ancak devam filmini kimin yöneteceğini açıklamadı ve Chris Tucker’ın geri dönüp dönmeyeceğini doğrulamadı.

Daha önceki üç filmin de yönetmenliğini, 2017’de cinsel taciz ve suistimalle suçlanan Brett Ratner üstlenmişti ve bu noktada Warner Bros, başına göre film yapımcısıyla olan anlaşmasını feshetti. film-festival-1235193279/”>Son tarih.

2019’da ortaya çıkan kadın liderliğindeki bir yeniden başlatma raporlarıyla, on yıldan fazla bir süredir Rush Hour serisinin etrafında söylentiler dolaşıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

2018’de Tucker, proje hakkında konuştu. ESPN’nin The Plug podcast’i, şöyle diyor: “Oluyor. Bu, tüm koşuşturmacaların en hızlısı olacak. Jackie hazır ve insanların bunu asla unutmaması için bunu yapmak istiyoruz.”

Ertesi yıl, filmin devam ettiğini yineledi, ancak hala birkaç hareketli kısım olduğunu kabul etti. “Ön yapım aşamasında değil. Birkaç şey üzerinde çalışıyoruz [for] senaryo. Jackie bunu yapmak istiyor. Onu yapmak istiyorum. Stüdyo bunu yapmak istiyor” dedi. Kanatlanmak podcast.

Teknory