James Gunn, Dave Bautista’nın Drax’ı İçin Kaçırılmış Bir Fırsattan Yakınıyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Adapte olmaya gelince hayret Çizgi romanlarda gidilecek o kadar çok yol var ki, her zaman istediğiniz her şeyi elde edemeyeceğinizi anlayacaksınız. Karakter çeşitleri, farklı zaman çizelgeleri ve geçişler var, yarım asırdan fazla çizgi romanın ekrana gelmesinin hiçbir yolu yok, bir gerçek ki James Gunn karaktere gelince ağlar Drax. Karakterin geçmişinde, Galaksinin […]

James Gunn, Dave Bautista’nın Drax’ı İçin Kaçırılmış Bir Fırsattan Yakınıyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Adapte olmaya gelince hayret Çizgi romanlarda gidilecek o kadar çok yol var ki, her zaman istediğiniz her şeyi elde edemeyeceğinizi anlayacaksınız. Karakter çeşitleri, farklı zaman çizelgeleri ve geçişler var, yarım asırdan fazla çizgi romanın ekrana gelmesinin hiçbir yolu yok, bir gerçek ki James Gunn karaktere gelince ağlar Drax.

Karakterin geçmişinde, Galaksinin Koruyucuları’nın en güçlü üyelerinden biri olan Yok Edici Drax’ın saksafona karşı bir düşkünlüğü olduğu görülecektir. Çizgi romanlarda, müzikal becerileriyle ekibin diğer üyelerini eğlendirmek için sık sık yer alıyor ve bu gizli yeteneğinin farkında olan hayranlar için, çoğu kişi bunun çizgi romanda görünmesini umuyordu. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3. Yine de bu bir gerginlikti ve ne yazık ki hiçbir zaman gerçekleşmedi, yönetmenin bile bir şeyi.

Filmde saksafon olmamasından dolayı üzülen bir hayrana yanıt olarak Gunn, “Biliyorum, @DaveBautista on yıldır boşuna saksafon dersleri alıyor.”

Özellikle saksafon çalma yeteneklerinin evreni basılı olarak kurtarmaya yardımcı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, gerçekten utanç verici. 2018 Marvel çizgi roman hikayesi “Infinity Countdown”da, Muhafızlar Güç Taşı’nı ele geçirmelidir, ancak çok geçmeden bunaldıklarını anlarlar, dövüşerek ve tarz sahibi bir şekilde yenilebilirler. saksafon Star-Lord bir şekilde taşı almayı başarır ve onu Sax’a fırlatır ve korkak ritmi çok daha kötü niyetli bir şeye dönüştürür.

Ama ne yazık ki, bunun canlı eyleme uyarlandığını asla göremeyeceğiz ve bu nedenle bir fırsat kaybedildi. Saksafon kullanmayan birini Drax çalarken yakalayabilirsiniz. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 şimdi sinemalarda.

Yazar hakkında

laura polacco

laura polacco

Laura Pollacco, We Got This Covered’de Serbest Yazar ve neredeyse tam bir yıldır eğlence haberlerine derinlemesine dalıyor. Falmouth Üniversitesi’nden Moda Fotoğrafçılığı bölümünden mezun olduktan sonra Laura Japonya’ya, ardından İngiltere’ye ve şimdi de Japonya’ya taşındı. İstediği kadar anime izlemiyor ama Marvel ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ ile ilgili her şeyi takip ediyor. O da çeşitli Tokyo merkezli yayınlar için Japon kültürü hakkında yazıyor.

Teknory