James Gunn, DCU Wonder Woman ve Slate Karışıklığını Temizliyor

Ev film Haberleri James Gunn, DCU Wonder Woman ve Slate Karışıklığını Temizliyor James Gunn, bu kez Wonder Woman’ın devam eden durumu ve yeni sayfayla ilgili kafa karışıklığını içeren en son DC Universe söylentilerini aydınlatıyor. DC Studios eş CEO’su James Gunn en son gelişmeleri açıklıyor dc Evreni Wonder Woman ve serinin yaklaşan listesi hakkında söylentiler. Gunn […]

James Gunn, DCU Wonder Woman ve Slate Karışıklığını Temizliyor

James Gunn, bu kez Wonder Woman’ın devam eden durumu ve yeni sayfayla ilgili kafa karışıklığını içeren en son DC Universe söylentilerini aydınlatıyor.


DC Studios eş CEO’su James Gunn en son gelişmeleri açıklıyor dc Evreni Wonder Woman ve serinin yaklaşan listesi hakkında söylentiler. Gunn ve Peter Safran liderliğindeki DC Studios’un lansmanının ardından, DCU’nun vizyonu hakkında çelişkili raporlar geldi. dahil olmak üzere çeşitli projeler Çelik Adam 2 Henry Cavill için taksit, gerçekten de iptal edildi Harika Kadın 3. Bununla birlikte, çeşitli DCU filmleri ve TV şovları hakkında yanlış olduğu ortaya çıkan çeşitli raporlar var. İster sahte web sitelerinden, hatta ticaretten olsun, Gunn birden fazla söylentiyi çürütmek için Twitter’a gitti.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yakın tarihli bir rapor, Ezra Miller’ın solo filmlerinden sonra The Flash olarak devam edeceğini ve Wonder Woman’ın ilk DCU planlarında olmadığını iddia etti. DCU listesinin uzunluğu konusunda da kafa karışıklığı vardı. Hayranların Gunn’a son haberlerin doğruluğu olup olmadığını sorması uzun sürmedi. Wonder Woman raporuyla, Gunn düz bir şekilde çürüttü, iddia etti “bu doğru değil.” Miller’ın Flash kariyeri devam ettiği sürece, Gunn Haziran filmlerinin yayınlanmasından sonra oyuncunun geleceği hakkında bildirilenlerin farkında olmadığını iddia etti. Ancak DC Studios başkanı, listelerinin 8-10 yıl süreceğini ve bazı projelerin bu ay duyurulacağını belirtti. Gunn’ın her iki ifadesine de aşağıdan göz atın:

İLGİLİ: James Gunn’ın DCU Justice League Dizisini Tahmin Etmek


James Gunn’ın Söylentileri Çürütme Tarihi

James-Gunn-With-Adalet-Ligi

Hollywood kültürü, süper kahraman türünün içinde veya dışında, düzenli olarak paylaşılan yanlış bilgilere takılıp kalmıştır. Bununla birlikte, Gunn, bir şeyler doğru olmadığında sosyal medyayı hızla kullanan birkaç sektör figüründen biridir. Gunn, pozisyonunda DC Studios’a girmeden önce bile, hem DC’de hem de Marvel’da yer aldığı projeler hakkında düzenli olarak söylentiler çıkarırdı. Bu aynı zamanda Gunn’ın ticaretlerden birinden gelen bir raporu ilk kez ele alışı değil. Yakın tarihli bir örnek, Robert Pattinson’ın Batman’inin sözde Gunn’ın yeni DCU’suna entegre edildiğini öne süren bir örneği içeriyor.

Gunn, kendisi ve Safran dışında kimsenin DCU için gerçek planlarının ne olduğunu ayrıntılı olarak bilmediğini defalarca belirtmek zorunda kaldı. DC Studios’un planları şu ana kadar çoğunlukla gizli tutuldu ve son iki ayda yalnızca birkaç önemli parça onaylandı. Cavill’in Süpermen döneminin bitmesi dışında ve Harika Kadın 3 İlerlemeyen Gunn, her zamankinden daha fazla iddiayı kapatmak zorunda kaldı. Gunn sayesinde dünya onun yeni bir kitap yazdığını öğrendi. Süpermen genç bir Clark Kent’e odaklanan film. DCU’nun geleceğinin bazı bölümleri hakkında bu ay bir ara gelecek olan haberlerle, Gunn’ın neler sakladığını zaman gösterecek.

Filmleri, TV’yi ve animasyonu yöneten Gunn ve Safran’ın DC Studios’ta büyük bir sorumlulukları var. Gunn’ın söylentileri ve yanlış raporları çürütmesi yardımcı olsa da, dünya DCU’yu bir an önce öğrenmeye aç. Planın tamamı bu ay açıklanmayacak olsa da, Gunn’ın en azından bir avuç projesini bilmek faydalı olacaktır. onun dışında Süpermen yeniden başlat, zaman, franchise için bu ilk listenin başka hangi karakterlerin parçası olacağını gösterecek. Yakın zamanda onaylanan Gunn’ın küçük ekran hakkında neler açıkladığını görmek de ilgi çekici olacak. Yeşil Fener dizi hala devam ediyor. HBO Max dramasının aslında Gunn’ın DCU’sunda yer alıp almayacağı belli değil. Umarım, Gunn bunu yapar DCU duyuru er geç.

DAHA: James Gunn’ın Yapacağı Her DC Elseworlds Filmini Tahmin Etmek

Kaynak: James Gunn/ Twitter

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory