James Gunn, DCU’da Ben Affleck ve Rackaracka Zor Geçişi Olarak “Galaksinin Koruyucuları” Tanıtımını Savunuyor

Warner Bros. Pictures aracılığıyla fotoğraf Her zamanki gibi, James Gunn hakim DC manşetler. Yönetmen, son MCU projesinin yakında piyasaya sürülmesi ile henüz hash edilmeyen çok sayıda DCU filmi arasında bir mola yakalayamıyor gibi görünüyor. Hayranlar, bir Marvel dizi sorumlusu olarak görev süresini bitirdiği için ona kızıyor ve aynı zamanda DCU için bazı mükemmel yönetmenleri yakalayamadığı […]

James Gunn, DCU’da Ben Affleck ve Rackaracka Zor Geçişi Olarak “Galaksinin Koruyucuları” Tanıtımını Savunuyor

Warner Bros. Pictures aracılığıyla fotoğraf

Her zamanki gibi, James Gunn hakim DC manşetler. Yönetmen, son MCU projesinin yakında piyasaya sürülmesi ile henüz hash edilmeyen çok sayıda DCU filmi arasında bir mola yakalayamıyor gibi görünüyor. Hayranlar, bir Marvel dizi sorumlusu olarak görev süresini bitirdiği için ona kızıyor ve aynı zamanda DCU için bazı mükemmel yönetmenleri yakalayamadığı için onu azarlıyor. Fandom, Gunn’ı yönetmenlik konusunda taciz etmediğinde, en sevdikleri aktörlerden bazılarının dönüşüyle ​​ilgili küçük bir ipucu arıyorlar. Jason Momoa, Xolo Maridueña ve Sasha Calle arasında, hayranların DCEU’dan Gunn’ın DCU’suna geçişi görmek için can attığı, yaklaşan projelerde yer alan pek çok aktör var.

Hayranlar, gelecek filmlerin DCEU ile DCU arasındaki kafa karıştırıcı boşluğu doldurmasını umuyor

DC Comics kahramanlarının bir çizimi
Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü

DC Comics’in uyarlamalar söz konusu olduğunda, özellikle de çok daha popüler MCU ile eşleştirildiğinde zorlu bir geçmişi vardır. Wonder Woman ve Cyborg gibi çok popüler karakterleri beyaz perdeye taşıma girişimleri başarılarını gördü, ancak DC mülklerinin sinematik kullanımı büyük ölçüde ve hayal kırıklığı yaratacak şekilde başarısız oldu. DCEU’nun James Gunn’ın çok yetenekli ellerinde DCU’ya geçmesiyle, hayran kitlesinde uzun süredir eksik olan bir umut kıvılcımı büyümeye başladı. DCEU’yu kaliteli bir sinema evreni yapan bazı aktörlerin talihsiz bir şekilde dışlanması dışında, geçiş çoğunlukla en iyisi olacak gibi görünüyor.

DCEU’nun Gal Gadot ve Henry Cavill gibi birçok zımbası Gunn’ın DCU’suna geçiş yapmayacak, peki ya Blue Beetle ve Flash gibi yaklaşan eklemeler? 2023 boyunca bir avuç küçük film hala gösterime girecek ve en azından bazılarının hem DCEU’da hem de DCU’da yeri var. Gibi yaklaşan projelerin giderek kafa karıştırıcı durumu mavi böcek Ve Aquaman ve Kayıp Krallık DC’nin geleceğinin gerçekte nasıl görüneceğini belirlemeye çalışırken bazı hayranları kaybetti.

Bu franchise’ların geleceği, muhtemelen yukarıda belirtilen tüm mülklerin gişede nasıl performans gösterdiğine bağlı, bu da hayranlar karakterlerin geri döndüğünü görmek istiyorsa bilet satışlarını daha da hayati hale getiriyor. İçin Aquaman aktör Jason Momoa, onu Atlantis’in Kralı olarak tutmak akıllıca görünüyor, ancak 2023’ün sürümlerinin şimdiye kadarki zayıf alımıyla, oyuncunun Süpermen düşmanı Lobo olarak yeniden şekillendirileceğine dair söylentiler yanlıştan çok gerçeğe yakın olabilir.

Yaklaşan DCU için daha fazla kötü haber var

Sundance <a href=film Festivali’nde Philippou kardeşler ” class=”wp-image-1469002″ />
RackaRacka/Youtube

Hayranlar, en sevdikleri karakterin DCU’ya dönme olasılığı konusunda belirsizlik içindeyken, birkaç yönetmen, James Gunn’ın devam eden projelerine devam etme umutlarını tamamen yıktı. Ben Affleck, yaklaşan filmin yönetmeni olma potansiyeli konusunda inanılmaz derecede samimiydi. yarasa Adam James Gunn’a karşı bir şeyi olmasa da Warner Bros.’a katılma arzusu olmadığını söyleyerek yeniden başlatın. gelecek için planlar.

Şirketi küçümseyen tek kişi Affleck değil. Philippou kardeşler, popüler A24 korku filminin arkasındaki yönetmenler Benimle konuş, şirketin isimsiz bir projeyi yönetme teklifini geri çevirdi. Avustralyalı YouTuber’lar son derece nazik davranıp Gunn’ın üretebilecekleri konusundaki coşkularını dile getirirken, Reddetmeleri Gunn’a yalnızca iki proje lideri kalıyor: James Mangold – Yazar ve Yönetmen Bataklık Şey – ve kendisi. DCU, 2025’e kadar yola çıkmayacak, bu yüzden Gunn’ın projelerini hayata geçirecek daha fazla yetenek bulmak için bolca zamanı var, ancak hayranlar, DCU’nun kreatifler arasında yarattığı sözde ilgi eksikliğinden şimdiden rahatsız oluyor.

James Gunn, iki sinematik evren arasındaki çizgide ilerliyor

piyasaya sürülmesiyle Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 hemen köşede, James Gunn çok sevdiği franchise’ını tanıtmak için tur atıyor. Çoğu insan kendini tanıtmanın gerekliliğini (ve sözleşmeden doğan yükümlülükleri) anlasa da, bazı Gunn eleştirmenleri, yönetmeni son MCU projesini takip ettiği için eleştirmek için Twitter’a gitti. Her zamanki gibi sadık olan Gunn, artık DC’nin eş-CEO’su olmasına rağmen, karşıtlarının, on yılın büyük bir bölümünü Muhafızlar hikaye konusu. Belki de Gunn, trolleri beslemek yerine, uzun süredir devam eden DC süper kahramanı Green Arrow’u dahil etmeyi düşünmek için biraz zaman alabilir.

Teknory