James Gunn, Jason Momoa’yı Yeniden Canlandıracak mı?

Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic Derinlerde, her zaman biliyorduk ki, DCU büyük bir revizyona ihtiyacı vardı. Hatta birçoğu, yarışmanın birbirine bağlı sinematik evrenin kontrolünü ele geçirecek ve yapbozun tüm parçalarının mükemmel bir uyum ve tutarlılık içinde birbirine oturduğundan emin olacak bir kişi olan Kevin Feige’e ihtiyaç duyduğunu öne sürecek kadar ileri gitti. Justice League ve sayısız düşmanı için, o […]

James Gunn, Jason Momoa’yı Yeniden Canlandıracak mı?

Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Derinlerde, her zaman biliyorduk ki, DCU büyük bir revizyona ihtiyacı vardı. Hatta birçoğu, yarışmanın birbirine bağlı sinematik evrenin kontrolünü ele geçirecek ve yapbozun tüm parçalarının mükemmel bir uyum ve tutarlılık içinde birbirine oturduğundan emin olacak bir kişi olan Kevin Feige’e ihtiyaç duyduğunu öne sürecek kadar ileri gitti.

Justice League ve sayısız düşmanı için, o kişinin bugüne kadarki en başarılı DC yönetmeninden başkası olmadığı ortaya çıktı. Ancak ne dilediğinize dikkat edin çünkü James Gunn’ın son zamanlardaki yaratıcı kararlarının çoğu, hayran kitlesinin öfkesini uyandırmayı başardı; bunun en son örneği, Jason Momoa ve onun Aquaman olarak geleceği hakkındaki söylentilerdir.

Bu arada hayranlar, bu girişimin geleceğine dahil edilmesi gerçekten kaçınılmazsa, Chris Pratt için mükemmel olacak geniş DC kadrosunda gönülsüzce bir kahraman buluyor. Tüm bu gelişmeler ve daha fazlası hakkında aşağıda okuyun.

Rick ve Morty Justin Roiland skandalının ortasında diziyi kurtarmak için mükemmel çözümü bulun

Rick ve Morty'den Jerry
Yetişkin Yüzme Yoluyla Görüntü

Rick ve Morty yaratıcı Justin Roiland ciddi aile içi şiddet suçlamalarıyla karşı karşıya ve internetin olduğu gibi, sosyal medya son birkaç gününü reklam öğesinde bulabilecekleri her türlü müstehcen pisliği ortaya çıkarmakla geçirdi. Bu tartışmalı bulguların kapsamı, Rick Sanchez ve torunu Morty Smith’in geleceği için korkunç bir imaj çiziyor, ancak fandom endişeleri görmezden geliyor ve en iyi yaptığı şeyi yapıyor – durumla dalga geçiyor – yani açıkçası, franchise için oldukça uygun.

Gerçekten de, fandom görünüşe göre mükemmel bir çözüm buldu. Rick ve Mortygeleceği. Yapımcılar Justin Roiland’ı kovmalı ve iki baş kahramanı öldürmeli. Onların yerini kim alacak, soruyorsunuz? Tüm şovdaki en iyi karakter, Jerry Smith. Belki onu bile alabiliriz Görünmez Çöp Kamyonu Jerry yan ürün yeşil ışık yaktı. İmkanlar sonsuzdur.

Joel ve Ellie, Amerika Birleşik Devletleri’nin çorak topraklarındaki uzun yürüyüşlerine Bizden geriye kalanlar 2. bölüm görselleri

HBO Max ile fotoğraf

Bizden geriye kalanlar prömiyer bölümü bizi ağlattı ve izleyicileri bir sonraki kıyamet hayatta kalma korku saplantısıyla tanıştırdı, ancak yolculuk daha yeni başlıyor. Kızını kaybeden ve 20 yıl ahir zamanda yaşayan Joel, Ellie adında genç bir kızla tanışır. Ateşböcekleri, kızı ülkenin diğer ucundaki saklanma yerlerinden birine götürmesi için ona görev verir ve kahramanımız, arkadaşı Tess’in yardımıyla tam da bunu yapmak için yola çıkar.

Bizi Pazar günkü ikinci bölüme hazırlamak için HBO, üçlüyü neyin beklediğini gösteren neredeyse bir düzine tanıtım fotoğrafı yayınladı. Belki de en heyecan verici kısım, sonunda ilk canlı aksiyon Clicker’ımızı görecek olmamız. Bu mantar bulaşmış yaratıklar her zaman sıradan zombilerinizden daha korkunç olduklarından, fandomdaki elle tutulur beklentiyi muhtemelen bir bıçakla kesebilirsiniz.

DC hayranları şimdi James Gunn’a Jason Momoa’yı Aquaman’den Lobo’ya düşürmemesi için yalvarıyor

Warner Bros aracılığıyla

Henry Cavill’i Süpermen olarak görevden aldıktan ve planlananlara asla görüşürüz dedikten sonra Mucize kadın Aquaman, kreatifin kapsayıcı planlarına entegre edilmesi gereken orijinal Justice League ekibinin ayakta kalan son üyesidir. Son söylentiler, Gunn’ın Aquaman’i yeniden canlandıracağını ve Lobo’yu canlandırmak için Jason Momoa’yı kullanacağını gösteriyor. Kuşkusuz, yıldızlararası ödül avcısını canlandıran aktörü görebilsek de, birbirlerine ne kadar benzedikleri göz önüne alındığında, pek çok insan bu geçişten yana değil.

Hatta bazıları böyle bir geçişi “tüm zamanların en büyük not düşüşü” olarak tanımlıyor ve biz de buna katılmadan edemiyoruz. Şu an için Gunn çekingen davranıyor ve hatta söylentileri ne onaylayarak ne de reddederek hayranlarla dalga geçiyor, bu yüzden o görkemli planları açıklamaya hazır olana kadar beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.

Sosyal medya, Chris Pratt’ın bu DC karakterini James Gunn’ın kadrosunda canlandırmasına razı oldu

Peter Quill namı diğer Star-Lord (Chris Pratt), 'Galaksinin Koruyucuları Vol.  3'
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Ne söyleyebiliriz? İnternet, Chris Pratt’tan nefret etmeyi çok seviyor. Hollywood’un sonsuz Chrises’inin en az sevileni, bir kez daha, bu kez DC Evrenini içeren şiddetli bir çevrimiçi tartışmanın merkezinde yer alıyor. James Gunn, sahip olduğu kadarını almakla ilgilendiğini ifade etti. galaksinin gardiyanları DCU’ya mümkün olduğunca topluluk ve bu doğal olarak Pratt’ı da içermelidir. Fandomun aklından korktuğunu söylemeye gerek yok.

Kendimizi kaçınılmaz olanı kabul etmeye zorladığımızda geriye kalan tek soru şudur: Kimi oynayacak? Onun Süpermen’i canlandırdığını göremiyoruz ve bir yıldız olarak statüsü, esasen Gunn’ı önemli oyuncular ve ana karakterlerden oluşan bir kadroyla sınırlıyor. Sosyal medya birini seçmek zorunda kalsaydı, Pratt’ın Yeşil Fenerlerden birini canlandırmasını isterlerdi.

avatarı teori umutsuzca filmin kopyalanmadığını kanıtlamak için mücadele ediyor Son havabükücü

avatar su yolu
20th Century Stüdyoları aracılığıyla

İkisini karıştırmak avatarı franchise’lar, çoğu insanın görmezden geldiği dürüst bir hata olmuştur, ancak şimdi James Cameron, üçüncü filmde tam olarak tasvir edilecek olan, ateş temelli bir Na’vi kabilesi olduğunu doğruladığından, çevrimiçi topluluk yardım edemez. ama film yapımcısının kasıtlı olarak Nickelodeon’un beğenilen animasyon serisine girip girmediğini merak ediyorum.

Şimdi, Reddit hakkında yeni bir teori, Çin’in Wuxing düşünce okuluna atıfta bulunarak franchise’ı temize çıkarmaya çalışıyor. Gerçekten de, “suyu” ciddi bir şekilde tasvir ettikten sonra, avatarı dizi sadece “ateş” e ve ardından “toprak” a geçecek. Son olarak, Cameron’ın kendi gezegenimiz Dünya’da geçeceğini onayladığı beşinci ve son film, “metal”i ele alacak ve teknolojinin iyilik ya da kötülük gücü olarak ikiliğine odaklanacak.

Bu, bir süredir duyduğumuz kadar makul bir teori, ancak unutmayalım ki Cameron’ın iddialı anlatısının sonucuna varmak için hâlâ uzun bir yolu var. Yani sonraki iki film, öncekilerle aynı gişe rekorlarına ulaşmayı başarırsa, Suyun Yolu şimdi onlardan biri olmak.

Teknory