James Gunn, Superman ve Supergirl filmleri hakkında ilginç güncellemeler veriyor

James Gunn, DC hayranlarını Superman: Legacy ve Supergirl: Woman of Tomorrow hakkında bilgilendirdi ve gelişmeler umut verici olmaktan da öte görünüyor. Son zamanlarda DC Studios eş başkanı/eş CEO’su ve Süpermen: Miras yazar ve yönetmen James Gunn, senarist ve oyuncuların grevlerinin, 11 Temmuz 2025’te vizyona girmesi planlanan Big Boy Scout in Blue’nun vizyon tarihini etkilemediğini belirtti. […]

James Gunn, Superman ve Supergirl filmleri hakkında ilginç güncellemeler veriyor

James Gunn, DC hayranlarını Superman: Legacy ve Supergirl: Woman of Tomorrow hakkında bilgilendirdi ve gelişmeler umut verici olmaktan da öte görünüyor.

Son zamanlarda DC Studios eş başkanı/eş CEO’su ve Süpermen: Miras yazar ve yönetmen James Gunn, senarist ve oyuncuların grevlerinin, 11 Temmuz 2025’te vizyona girmesi planlanan Big Boy Scout in Blue’nun vizyon tarihini etkilemediğini belirtti. Gunn bunu X (eski adıyla Twitter) aracılığıyla doğruladı. Süper KahramanHype.

21. yüzyılın modern izleyicileri için ilk canlı aksiyon Supergirl filminin senaristinin kim olacağını açıkladıktan bir gün sonra. Vampir Günlükleri Ve Kara liste aktris ve oyun yazarı Ana Nogueira, DC Studios filmini yazması için seçildi Supergirl: Yarının Kadını. Gunn bunu kendi hesabında açıkladı Instagram hesabı aracılığıyla Son teslim tarihi.

Superman: Legacy’den son haberler oldukça heyecan verici

Sırasıyla Çelik Adam ve Lois Lane rollerini David Corenswet ve Rachel Brosnahan’ın üstlendiği film, 2023 WGA ve SAG-AFTRA grevlerinin ortasında çekildi. Saldırılar sona ermeden önce bazı görsel efektlerin arkasında bir VFX Süpervizörü vardı. galaksinin gardiyanları filmleri Gunn’ın senaryosunu övdü ve bunun “harika” olduğunu söyledi. Bu köşenin yazarı, bu grevlerin üretimi etkilememesinin beklendiğini zaten bildirmişti.

Gunn, yazarın grevi gerçekleşmeden önce bir taslak sundu ve ön prodüksiyon, SAG-AFRA grevinin 14 Temmuz’da başlamasından en az birkaç ay önce başlamıştı. Şu anki haliyle, “yetenekli ekibini” överken, Süpermen: Miras orijinal çıkış tarihine doğru ilerliyor.

En son güncelleme 20 Kasım’da Superman’i oynamak için yarışan Nicholas Hoult’un onaylanmasıyla geldi. Lex Luthor rolüne seçildi. Hoult’un oyuncu kadrosuna seçildiği haberi, María Gabriela de Faria’nın kötü adam The Engineer rolünü üstlenmesinden günler sonra geldi.

Supergirl: Yarının Kadını filminin yazarı kimdir?

The Vampire Diaries’in 7. Sezonunda tekrar eden vampir avcısı Perry Ares rolüyle ve The Michael J. Fox Show’da yer almasıyla tanınan Nogueira, aynı zamanda Hamilton müzikalinin Vassar atölye prodüksiyonunda Eliza Hamilton rolünü de üstlendi. Sahne yazarlığı ve kamera karşısında yazarlık dışındaki deneyimi, ortak yazarı Michael Stahl-David’in yönettiği, SXSW’ye aday gösterilen, “We Win” adlı 12 dakikalık kısa filmdi.

Senarist olarak özgeçmişinin oldukça hafif olduğu göz önüne alındığında, Gunn’ın Nogueira’nın teklifi karşısında şaşkına dönmüş olabileceği varsayılmalıdır. Yarının Kadınısinemadaki tüyler ürpertici senaryo yazarlığı kredilerine rağmen.

Filmin DC Comics tarafından yayınlanan aynı isimli Tom King ve Bilquis Evely çizgi roman mini dizisine bir şekilde uyarlanması dışında filmin neyle ilgili olacağı bilinmiyor. Bu bilim kurgu destanının neyi keşfedebileceğine dair teorim için buradaki makalenin bağlantısını kontrol edin. Kaynak materyale sadık kalıp kalmayacağı spekülasyona neden olabilir.

Filmi kimin yönetebileceğini ve Sasha Calle’un yönetip yönetemeyeceğini belirlemek için henüz çok erken. Flaş Kara Zor-El/Supergirl’in yükselişe geçmesiyle birlikte rolünü yeniden canlandırabilir, ancak hükümdarlığı kimin devralacağı muhtemel olabilir. Yarının Kadını yeniden düzenleyebilir.

Teknory